Rytmus poslal Jasmine krásny odkaz ku Dňu matiek: Si najlepšia

Dnes je Deň matiek, deň, kedy by mal každý z nás dať vedieť svojej mame, čo pre nás znamená. Teda tí, ktorí ešte majú tú možnosť. Je to dôležitejšie ako by sa mohlo zdať a mať mamu je cennejšie ako čokoľvek iné. V pokročilom veku to už nie je len o vašej vlastnej mame, ale rovnako tak o mame vášho dieťaťa či detí. Uvedomuje si to aj slovenský raper Rytmus.

K Dňu matiek adresoval Patrik Vrbovský svojej manželke Jasmine Alagič krásny odkaz, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Instagram. „Najlepšia mama na svete s veľkým srdcom a obrovským zmyslom pre rodinu a rodinné tradície. Som šťastný prešťastný za to, že nás osud spojil a stala si sa matkou, ktorú nesmierne ctíme a lúbime s malým Patrinkom,“ napísal člen legendárnej skupiny Kontrafakt na svojom profile, kde ho sleduje viac ako 616 tisíc priaznivcov.

Od Rytmusa to bolo naozaj pekné, veríme, že sa podobne zachovali aj ostatní. K dňu, ktorý je venovaný všetkým mamičkám sa vyjadrila svojom profile aj samotná Jasmina. „Krásny Deň matiek všetkým mamám, ktoré oslavujú, a ktoré sú dnes oslavované. Pre mňa to najnádhernejšie, čo som v živote dosiahla?❤️ Drahý Sanel, ak Ti budem minimálne z polovice tak dobrou mamou ako si mi Ty (zatiaľ?) synom, budem tou úplne najšťastnejšou ženou na svete.Mami, ďakujem za všetko, ďakujem za život, vďaka Tebe toto všetko prežívam? Ľúbime Ťa!!! ❤️,“ napísala.

Dodajme, že Jasminu sleduje na Instagrame viac ako 419 tisíc sledovateľov. Nie je to ale len o Rytmusovi a Jasmine, ak ste dnes otvorili sociálne siete, mali ste možnosť vidieť množstvo gratulácií či príspevkov venovaným mamám. Nebudeme si klamať, zaslúžia si všetku našu vďaku, bez nich by sme neboli tam, kde sme. A pevne veríme, že vy ste tej svojej povedali, čo pre vás znamená.

 

Odporúčame