Rytmus oznámil dátum nového tracku. Kedy a s kým sa na neho môžeme tešiť?

Rytmus v skladbe Forma, kde sa objavuje spolu s Pauliem Garandom a Pil C-m jasne hovorí, že už netvorí toľko ako kedysi, pretože jednoducho nemusí. To je pravda, má viac ako 40 rokov, stabilizovaný rodinný život a za sebou toľko albumov a skladieb, že by sa niektorí jeho konkurenti mohli červenať. Rok 2020 ale už vo viacerých momentoch naznačil, že Patrik Vrbovský stále má čo povedať a môžeme sa tešiť na to, čo si pre svojich fanúšikov na najbližšie dni, mesiace či týždne pripravil.

Tento rok dal Rytmus o sebe vedieť predovšetkým vďaka skladbe Nezastaviteľný, ktorá sa stala titulnou piesňou filmu o jeho živote z produkcie Red Bullu s názvom Tempos. Okrem toho tu máme spomínanú spoluprácu na tracku Forma a netreba zabúdať ani na virálnu skladbu Rakety jak pizza, kde sa člen legendárnej skupiny Kontrafakt spojil s Frayerom Flexkingom a táto skladba, čo sa pozretí týka, stále rastie a rastie.

Zatiaľ posledná pieseň, kde sme Rytmusa mohli vidieť, je Chief Rocka z pripravovaného Egovho albumu Egotron, ktorý uzrie svetlo sveta už čoskoro. Tam sa krstný otec slovenského rapu objavuje po boku Ega, Gleba, Sameya, Dalyba a Zaya. Opäť to je veľmi úspešné a od nedeľného večera má Chief Rocka už takmer milión pozretí a drží sa na prvom mieste trendov.

Prečo to píšeme? Dôvod je prostý, objavovali sa hlasy, predovšetkým po albume Kontrafaktu Real Newz, že Rytmus už prakticky nemá čo povedať a pomaly, ale isto pôjde do „starého železa“. Opak je pravdou. Patrik tvorí tento rok možno ešte o niečo lepšie veci ako tomu bolo v uplynulých rokoch, pričom nie je tajomstvom, že chystá ďalší sólový album. Jeho posledné CD Krstný Otec vyšlo v roku 2016, a teda priaznivci tohto rapera sú už vo vytržení.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Producenti, ktorí rapujú: Prirodzený progres v rámci žánru?

Ale ešte pred tým, ako Rytmus tento rok vydá nový album, niekde ho určite uvidíte. A dokonca vieme aj kedy, ďalšia skladba s Patrikovom účasťou vyjde už túto sobotu, ôsmeho ôsmy.

Rytmus o tom informoval na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, pričom napísal, že v sobotu o 10:30 vyjde jeho track s českým raperom Sergeiom B alebo ak chcete Sergeiom Barracudom. Skladba by mala dostať aj vizuál, pričom nesie názov LEGENDÁRNÍ.

Vzhľadom na to, čo sme mohli od Rytmusa v posledných mesiacoch počuť, je na mieste sa tešiť aj na tento track. Už samotná spolupráca a názov sľubujú, že by sa mohlo jednať o skutočne podarený projekt.

Foto: Rytmus, profil na sociálnej sieti Instagram

 

 

 

Odporúčame