Rytmus opäť vyťahuje čísla a porovnáva. Nemá ísť o narážku, je to len hobby

Posledné dni sa pomaličky rozdúchaval oheň medzi Rytmusom a Separom. Či už sa jednalo hot16challenge, ktorého sa Rytmus nezúčastnil alebo vyťahovanie štatistík, ktoré jedná či druhá strana brali osobne. Prešiel približne týždeň a opäť sa takpovediac prikladá do vatry. Alebo nie? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt a človek, ktorý je stále považovaný za historickú jednotku slovenského rapu, Rytmus, zverejnil vyššie priloženú fotografiu, ku ktorej pridal popis, čo vyvolal diskusiu nielen medzi jeho priaznivcami. Samotný Patrik hovorí, že to nie je narážka na nikoho, že štatistiky sú jednoducho jeho záľubou. Budeme mu veriť, nemáme dôvod na opak, ale prinajmenšom načasovanie takéhoto príspevku do obdobia, kedy sa riešia Rytmusove vzťahy so Separom a napätá atmosféra na rapovej scéne, je na zamyslenie.

 

„Krstný Apa LP. Pri krbe fajnovo 24 skladbičiek, aby ťa hlavička nebolela. Mimochodom z tejto samohrajky sa predalo necelých 24 000 CD albumov, 18 000 000 streamov a 51 000 000 views na youtube čo je oproti celej scéne na míle vzdialený nezmysel ?? Toto proste musíš mať do zbierky. PS: Prosím, toto neberte ako narážky na nikoho. Čísla a fakty sú moja oblúbená zabavka cca 20rokov. Pekný deň,“ napísal jeden z pilierov slovenskej rapovej scény na sociálnu sieť Instagram.

Keď bol Separ v talkshow Level Lama u Sajfu povedal, že sám vníma ako jednotku slovenského rapu skupinu Kontrafakt s troma legendárnymi menami Rytmus, Ego a Anys. Avšak, aby sme boli úprimní DMS so Separom, Damem a Smartom sa, čo sa dosahu k ľuďom a predajov KF najviac približujú. Keď sa bavíme o tých najlepších, vždy je lajtmotívom rivalita, i keď možno konkrétne zainteresované strany medzi sebou rivalitu nepociťujú.

Separ vo svojich otázkach a odpovediach povedal, že aj keď Rytmus mohol brať jeho zdieľanie štatistík osobne, on to tak nevnímal a obaja majú medzi sebou korektný vzťah. Ako už v tomto článku spomíname, momentálne nie je dôvod na to, aby verejnosť jednej alebo druhej strane neverila.

Foto: Rytmus, ilustračné

Odporúčame