Rytmus opäť hovorí o novinároch, ktorí si nerobia prácu poriadne

Rytmus je dlhodobo na vrchole. Z nuly sa vypracoval na vrchol, s čím prišla aj sláva. S ňou prišla pozornosť a záujem novinárov o jeho osobu. Práve práca niektorých žurnalistov ale piešťanskému rodákovi dlhodobo dlží v žalúdku. Prečo? Pretože si jednoducho nerobia svoju prácu poriadne, čo Patrika Vrbovskému hnevá. Nemáme sa mu čo čudovať.

Zrejme nikomu by nebolo príjemné, keby denne na rôznych portáloch či dokonca v papierových novinách o sebe čítal špekulácie a nepravdy, ktoré sú spôsobené tým, že chce niekto získať čitateľov kvôli lacnej senzácii, prípadne preto, že autor bol lenivý dohľadať si fakty a to, ako to skutočne bolo. Veď sa len stačí zamyslieť, koľkokrát niektoré médiá Rytmusovi poskytli priestor na to, aby odpovedal na špekulatívne články, ktoré o ňom vznikli.

Potom nečudo, že rodák z mesta Piešťany má na zástupcov slovenských či českých médií ťažké srdce a s niektorými nemá záujem komunikovať. Aktuálne sa vyjadril k celej veci na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde dáva jasne najavo, čo si myslí o tom, keď si niekto nedohľadá informácie, prípadne, kde by jeho fanúšikovia mali nájsť pravdu.

„“VIEME PRVÍ” Je častá lož pseudonovinárov ako nalákať čitatelov bulváru. Možte sa spolahnúť, že čo sa týka vecí, ktoré sú pre mňa dôležité, sa dozviete VŽDY odo mňa. Po všetkých tých zavádzaniach, sa chcem podeliť s vami o pravdu, pretože chcem zastaviť špekulácie. Našli sme krásny neokukaný priestor @simakzamokpezinok, kde slúbim vernosť a lásku mojej nastávajúcej žene a rodine. Moj instagram je určený luďom, ktorí ho chcú čítať, ktorí mi prajú a sledujú moju cestu. Majte pekný večer,“ napísal Rytmus, čím jednoznačne deklaroval, aký jeho postoj.

Rytmus nie je hlúpy, vie, že boj proti neovereným informáciám a bulváru je takpovediac boj s veternými mlynmi. Treba bojovať, ale úplne vyhrať sa nedá. Jeho fanúšikovia ale už majú dostatok prehľadu v tom, aby vedeli, kde hľadať správy ich obľúbenom raperovi.

Odporúčame