Rytmus odkazuje Separovi: „Verejne oje*ávaš v zásadných veciach“

Prišlo vyjadrenie. Rytmus v reakčnom videu odkazuje Separovi: „Verejne oje*ávaš v zásadných veciach“. Ako vidí rapový konflikt?

Už sa zdalo, že konflikt na našej rapovej scéne utíchol, ale opak je pravdou. „Kauza“ medzi DMS a Kontrafaktom, resp. najmä medzi Separom a Rytmusom, dostáva ďalší vietor do plachiet. Dôvodom je vyjadrenie od člena KF, ktorý sa doposiaľ obsiahlejších komentárov na celú situáciu zdržiaval. Čo na to Rytmus?

Čo Rytmus odkazuje Separovi?

Najnovšie sa však Rytmo vrátil z dovolenky, po ktorej si k celému dianiu konečne poriadne sadol a vyjadril sa naozaj bez servítky a obšírne. V takmer polhodinovom videu sa na kameru rozrozprával o celej situácii po všetkých stránkach.

Bude konflikt pokračovať?

„My sme čestní a snažíme sa posunúť úroveň hip-hopovej kultúry na Slovensku…“ To je jedna z viet, ktorá zaznieva v samotnom závere tohoto vyjadrenia. Prečo ju spomíname? Pretože skrz ňu by sme chceli i načrtnúť, že v akom duchu sa toto vyjadrenie vlastne nesie.

⇒ Album KF AKO ROLLS aj spolu s merchom KÚPIŠ TU

Rytmus pôsobí uvoľnený, nad vecou a strieda priame fakty s osobnými pocitmi. Vo videu môžeme počuť jeho názor na údajné kopírovanie, ktoré Separ i Dame kritizovali ako hlavnú pointu vzniku celého konfliktu. Paťo je známy tým, že sa rád pochváli svojimi číslami, preto zaznejú aj nejaké informácie ohľadom nich, pričom dáva na správnu mieru to, kto a kedy mal vlastne skutočne najnavštevovanejšie hip-hopové tour v našich končinách.

Separ chystá odpoveď

Člen DMS si po vypočutí videa povedal určite svoje a aj keď sa už nechcel vracať k tejto téme, môžeme očakávať odpoveď. V akom formáte? Zrejme podobné video ako natočil Rytmus alebo množstvo stories, kde opíše svoju stranu príbehu. Fanúšikovia by sa určite potešili, ak by prišla „hudobná“ odpoveď v podobe dissu, ale táto možnosť je málo pravdepodobná. Uvidíme…

Separ vs Rytmus

Pre spätné informácie o celom dianí čítaj aj ďalšie články:

Vypočujte si podcast, ktorý rozoberá konflikt medzi DMS a Kontrafaktom

Odporúčame