Rytmus odkazuje Separovi: „Neznížim sa na tvoju uroveň.“

Nové vyjadrenie? Rytmus skrz IG stories odkazuje Separovi: „Neznížim sa na tvoju uroveň.“ Ako konlikt medzi rapermi pokračuje? A čo na to Separ?

Slovenská rapová scéna opätovne zažíva konflikty. Za posledné dni sa vyhrotila situácia medzi Separom a Kontrafaktom, o všetkom sme ti rozsiahlo napísali v uplynulých článkoch. Pred čítaním tohto aktuálneho, odporúčame prečítať si najskôr tie. Ako Separ vidí jeho aktuálny vzťah s Rytmusom?

Separ otvorene hovorí o definitívnom konci priateľstva s Rytmusom

Konflikt medzi rapermi (Separ a KF) pokračuje

Na Instagrame môžeme v týchto dňoch evidovať na IG stories rozsiahle vyjadrenia z oboch strán. Z Rytmusovej strany bol pohľad na situáciu spočiatku veľmi strohý, pričom však Separa jeho pohľady nenechali chladným.

Rytmus sa konečne vyjadril rozsiahlejšie

Dnes sme sa konečne mohli z Rytmusovej strany dozvedieť trochu hlbší pohľad na celé dianie. Nenatočil síce vidoreakciu ako Separ, ale rozsiahlo sa rozpísal do pozadia slnečnej pláže, na ktorej si momentálne užíva dovolenku.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Aký je Separov názor?

Napriek tomu, že sa aj Ego aj Rytmus k celej situácii snažili postaviť bez konkrétnych narážok a mien, zainteresovaní ľudia (Separa nevynímajúc) sa v tom dokážu bez problémov orientovať. Práve vďaka tomu sme pre vás na náš YouTube zavesili ďalší záznam Separovej reakcie, kde Rytmusov pohľad vyvracia.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Od pôvodne riešenej témy sa veľmi rýchlo dostávame do osobných konfliktov, je teda otázne ako sa celá siuácia bude ďalej vyvíjať. Určie nie sme jediní, kto počas takéhoto diania dúfa, že sa podobné rozchody pohľadov a názorov presunú zo sociálnych sietí do hudby. Naša scéna už totiž dlho nezažila poriadny diss, pričom vzájomné disstracky medzi Separom, resp. celou DMS a Kontrafaktom by slovenským rapom určite otriasli v základoch a pomohli by k písaniu našej histórie. SO Hugo HypeTrain.

Obe skupiny vydali v závere roka úspešné albumy, preto je do veľkej miery škoda, že sa z užívania dobrej hudby nakoniec stali pomerne vyhrotené osobné konflikty. Zároveň sa však možno vyčistia súkromné vzťahy, na čo sú fanúšikovia takisto veľmi zvedaví. Určite nás sledujte aj naďalej.

O ďalšom dianí vás budeme samozrejme hneď informovať. Do tej doby nám môžete pokojne dať svoj odber na YouTube kliknutím SEM, aby vám už nič neuniklo!

Odporúčame