Rytmus má jasno: Čo je viac ako vybudovaná kariéra a materiálne sny?

Ak ste sledovali Rytmusa pred desiatmi alebo dvanástimi rokmi a sledujete ho aj dnes, niekedy možno máte pocit, že to ani nie je ten istý človek. Opak je ale pravdou. Patrik je stále ten istý chalan z Piešťan, ktorý mal veľký sen, ktorý chcel dokráčať na vrchol. Akurát, teraz je vo fáze, kedy môžeme povedať, že na tom vrchole naozaj je, okrem toho dlhodobo, pričom treba dodať aj to, že po ľudskej stránke veľmi vyzrel a na vecí sa pozerá inak ako kedysi. A to je len dobre, pretože progres je cesta.

Rytmus najnovšie na svojom profile na Instagrame zaujal príspevkom, v ktorom potvrdzuje, že rodinný život si poriadne užíva, a že si ho aj nesmierne cení. Niet sa čo čudovať, čakal pomerne dlho.

„Viac ako budovaná kariéra a všetky materiálne sny sveta je moja milovaná rodina,“ napísal a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Boli predovšetkým pozitívne, i keď sa objavili aj názory, že sa Rytmus zmenil. Ono, zmenil možno nie je to správne slovo. Piešťanský rapper a člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa skôr vyvinul.

Progres by mal cieľom každého z nás.

Foto: Rytmus, ilustračné

Odporúčame