Rytmus je ženatý: Každému z vás prajem zažiť takúto emóciu

Slovenský raper Patrik Vrbovský známy pod menom Rytmus sa cez víkend oženil. Jedná sa o jeden z najsilnejších dní jeho života, ak nie aj aj ten najsilnejší doteraz. Zobral si doterajšiu snúbenicu Jasminu Alagič, s ktorou čaká prírastok do rodiny.

Že článok tohto typu nepatrí na hudobný portál? Áno aj nie. Nemá totiž takmer nič s rapovou tvorbou, nejedná sa o novú pieseň. ALE. Je tu jedno veľké ALE. Rytmus je totiž jedným z mužov, ktorí stavali slovenskú rapovú scénu. Jedným z mužov, ktorých príbeh v hip-hope sa nás všetkých dotkol aspoň okrajovo. Keby na v úvode tohto tisícročia, nepracoval na svojom sne, tak, ako hovorí v jednej piesni, každý by tu dnes miesto rapu počúval metal.

Rytmus posúva svoje hranice pravidelne. Spomenúť môžeme koncert so symfonickým orchestrom či boxerský zápas. Tento rok sa od neho môžeme tešiť na nový album s legendárnou skupinou Kontrafakt, pričom Patrik sa pohol výrazne aj po súkromnej stránke. Po vzťahu s Darou Rollins sa zamiloval do Jasminy Alagič, s ktorou sa zasnúbil a pár informoval verejnosť, že čakajú prírastok do novotvoriacej sa rodiny.

Pár mal uplynulý týždeň svadbu. „Som ochotný pre teba zomreť, naveky v mojom srdci a krvi… Pri tejto vete som asi pol minuty nevedel pokračovať.
Každemu z vás prajem zažiť takúto emóciu ??,“ 
napísal Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Nečudujeme sa mu, slová ako tieto, sú nesmierne silné a keď ich človek vysloví, v sekunde si uvedomí, čo práve povedal a aký to má dopad.

Pocity po svadbe s milovanou osobu sú úžasnou záležitosťou. Potvrdzuje to aj piešťanský rodák. „Cítim sa hrdo a šťastne. Oslovovanie moja manželka vo mne vyvoláva niečo silné, čo musím chrániť a starať sa do konca života. Byť pán domu, byť dobrým otcom a mužským vzorom berem ako automatickú vec. Pozor, toto sa nedá porovnať so žiadným chodením. Manželstvo a rodina je najvyšší level vzťahu, ktoré by malo byť iba jedno v živote. (Aspoň ja to tak prirodzene cítim)A presne na toto som čakal celý život. Milujem moju manželínu ❤️,“
zveril sa svojim priaznivcom na sociálnych sieťach, ktorým chcel priblížiť, čo v týchto dňoch cíti.

Reakcie ľudí boli a sú pozitívne. Nečudo, Rytmusovi sa darilo na všetkých poliach, pričom práve súkromný život a založenie rodiny bol aspekt, kde mu priaznivci v posledných rokoch možnože fandili aj najviac. Hovorí sa, že šťastie niekde v živote čaká na každého z nás. Ako to tak vyzerá, Patrik to svoje našiel. V Jasmine.

Ďalšie slová sú pravdepodobne zbyočné, pripájame ešte jeden Rytmusov príspevok, v ktorom je to opísané pravdepodobne najlepšie. „Deň pred tým som bol sám doma ( čudný pocit bez nej), pretože som ju mal uvidieť prvý krát na obrade. Odvtedy, čo spolu chodíme sme spolu každý deň, takže to bolo čudné, sa zobudiť bez nej. Hovorím si, že nervózny nebudem, pretože ideme osláviť náš vzťah. Opak bol pravdou. Motýle v bruchu a príjemná nervozita z niečoho, čo je prvý krát.“

„3min pred obradom som si napísal na papier sluby v štýle básne, aby bolo každé slovo do detailu silné. Obrad začal, hudba @anitasoulofficial emócie sa dali krájať vo vzduchu. Moji blízki pokope. Od šťastia som nevedel načítať túto situáciu. Niečo tak silné som ešte nezažil. Keď sa objavila moja manželka, tak sa mi roztrásli kolená a skoro mi puklo srdce od šťastia.“

„Keď sa blížila chcel som ju objať, vybozkávať, ale nemohol som ? Až po navlečení obrúčok. Zasnuby boli silné, ale toto bolo najemočnejšie čo som vo vzťahu zažil. Dovolte mi aby som sa s vami aspoň o kúsom týchto krásnych momentov podelil. Lubim ťa manželína moja @jasmina_alagic
#EmocieSaDaliKrajat

Je to perfektné. Nie každý má Rytmusa v láske, ale šťastný koniec by si ľudia navzájom dopriať mali. Láska je cesta v dobe, kedy sa do popredia dostávajú iné aspekty a rodina je v ústraní. Ako sám povedal, je to moment, na ktorý čakal celý svoj doterajší život. Štyri dekády.

Vidíte, ako sa hovorí, kto si počká, ten sa dočká.

A teraz sa už tešíme na nový album Rytmusa, Ega a Anysa. Po tom, čo pred niekoľkými rokmi publikovali produkt NAVŽDY, je fanúšikovská obeť v očakávaní. Veď od týchto troch nemôžeme čakať nič iné ako prvotriednu hudobnú prácu. Preto sú očakávania v tomto prípade obrovské. Iné byť nemôžu.

Odporúčame