Rytmus je proti ukazovaniu tvárí detí: Je to klamlivé socializovanie

Aj v našich posledných článkoch sme o Rytmusovi písali v pozitívnom zmysle, keď sme tvrdili, že urobil ďalší krok vo svojom živote a veľa vecí berie inak. Potvrdzuje to aj v aktuálnom príspevku na svojom profile, v ktorom rozoberá súkromie (nielen) svojho dieťaťa. Faktom je, že žijeme v dobe, kedy sa dá aj najmenšia maličkosť zneužiť, preto je dôležité, aby boli otvárané aj tieto témy. Preto dávame Rytmusovi v tejto téme palec hore.

Rytmus doslova napísal: „Ukazovanie tvárí vašich nevinných detí je klamlivé socializovanie. Pre nich je to neprirodzené.“ V komentároch sa následne strhla pomerne zaujímavá debata, niekto súhlasí úplne, niekto viac, iní menej a nájdu sa aj ľudia, ktorí vôbec nesúhlasia. Tak to bude prakticky pri všetkom. V konečnom dôsledku je to vec názoru.

Avšak nikto nemôže mať Rytmusovi za zlé, že mu ide o chránenie súkromia detí. Koniec koncov, je to najzraniteľnejšia skupina obyvateľstva, čo sa tejto konkrétnej problematiky týka. A je dobré, zas a znova sa budeme opakovať, že Rytmus svoj vplyv využíva aj na podobnú problematiku.

Keď sa totiž o nejakej téme začne hovoriť, tak je to želaný impulz k tomu, aby sa, ak aj nie úplne vyriešila, ale aspoň dostala do povedomia.

Foto: Rytmus, profil na sociálnej sieti Instagram

Odporúčame