Ráchel je naša ohnivá kráska, ktorá chce spáliť aj tvoju podprsenku: Každý kto má pozná vie, že ju takmer nikdy nenosím

Ráchel je skrátka neprehliadnuteľná (Zdroj: Instagram/rachellka)

#Hovorí sa, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy na svete. Výnimkou nie je ani Ráchel Karnižová. Instagram si založila s tým, že chce byť influencerka a dostávať veci zadarmo. Nikdy by jej nenapadlo, že za to raz bude dostávať peniaze.


Ako to tí influenceri robia? Odborníčka na Instagram nám prezradila overené tipy k úspechu


Ako sa začala tvoja cesta na Instagrame? Bolo to tak, že si najskôr fotila a potom dávala fotografie na internet, alebo to prišlo postupne?

Ako prvé som začala fotiť. Potom neskôr som si spravila Instagram, kde mi vďaka fotkám začali pribúdať aj followeri.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka),

Na Instagrame ťa sleduje viac ako 25-tisíc ľudí. Aká bola tvoja cesta influencerky až do dnešnej doby? Je podľa teba náročné vybudovať si fanúšikovskú základňu? Ako dlho to trvalo tebe?

Instagram mám už 4 roky. Začínala som v dobe, keď slovo „influencer” ešte ani neexistovalo a hlavne som to nerobila nasilu. Svojou prirodzenosťou a spontánnosťou som si podľa mňa získala ľudí. Na Instagram nemám problém pridať hocičo. Postupne som to ale začala brať vážnejšie a pokladať to za prácu.

Spomínaš si na prvú spoluprácu? Aké ďalšie zaujímavé spolupráce máš za sebou? O čo v skratke išlo v tých, podľa teba, najúspešnejších?

Nepamätám si úplne svoju prvú spoluprácu, ale myslím, že to bol barter na spodnú bielizeň Calvin Klein. Čo sa týka iných spoluprác, tak mám za sebou fotenie pre Aupark a časopis Wau. Fotila som aj pre obchodné reťazce Tally Weijl a Gate.

Čoskoro vznikne spolupráca aj s H&M a pripravujem sa aj na fotenie pre časopis Break. Pre mňa zatiaľ najviac úspešná kampaň je pre Pilot, vďaka ktorej som sa dostala aj na televízne obrazovky či na billboard.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka),


Mnoho influencerov odsudzuje ľudí, ktorí „za dve tričká“ pristúpia na akúkoľvek spoluprácu, aj keď je napr. neetická či neekologická. Ty by si sa na čo nikdy nedala nahovoriť? Máš nejaké hranice, alebo si otvorená čomukoľvek?

Ja som za každú srandu. Takže pokiaľ by to nebola úplná hlúposť, myslím že sa viem dať nahovoriť. Ale tiež mám hranice – za 2 tričká by som spoluprácu určite nenadviazala, ale za 2-tisíc eur áno (smiech).

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka),


Ako vznikajú fotky ktoré uverejňuješ? Máš jedného fotografa alebo skúšaš rôznych? Fotky si potom upravuješ sama alebo to radšej nechávaš na fotografovi?

Väčšinou sa fotím na mobil. Keď chcem nafotiť fotky na e-shop, tak mám svojich vybraných fotografov. Ak mám pravdu povedať, už ma vôbec nebaví chodiť na fotenia, ale radšej sa odfotím na telefón. Ale ani to sa mi už moc nechce.


Vraj je namyslená, ona si štipľavé reči nevšíma: Bývala Miss Veronika Rajek tvrdí, že sebaláska je základom spokojnosti


Koľko času asi zaberie jedno fotenie? Na akom najzaujímavejšom mieste si doteraz fotila?

Ak fotím s niekým, s kým pracujem často, tak máme za 15-20 minút hotovo. Keď mám však fotenie pre nejakú značku alebo produkt, tak pokojne aj cely deň. Najzaujímavejšie miesto, kde som fotila, bolo v turbíne lietadla a na jeho krídle.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pilot Energy (@pilotenergysk),


Okrem fotografií ťa môžu ľudia vidieť aj vo videách. Ako si sa dostala k ich tvorbe? Prešla si k tomu plynule, alebo ťa niečo konkrétne inšpirovalo?

To, že som začala natáčať videá, má na svedomí len jedna vec – inšpirovala ma karanténa.

Plánuješ sa YouTube scéne venovať aj naďalej, možno aj aktívnejšie než doteraz? Ak áno, aké témy by si chcela rozhodne ešte vyzdvihnúť a rozobrať?

Veľké plány do budúcna s YouTube zatiaľ vôbec nemám. Chcem to robiť vtedy, keď na to budem mať náladu a chuť. Nechcem to robiť len tak na rýchlo a točiť hlúposti. Momentálne nemám teda vôbec nič pripravené, žiadne nové koncepty.

 

V súčasnosti hviezdiš v reklame. Priblíž nám, aká je to reklama a ako si sa ku nej dostala? Absolvovala si aj nejaký casting alebo ťa kontaktovali priamo s tým, že si vybrali práve teba?

Je to reklama pre energetický nápoj Pilot. Táto spoločnosť kontaktovala priamo mňa. Celé natáčanie bolo veľmi super. Nakrúcali sme akoby párty v lietadle. Najlepšie na tom bolo, že my sme tú párty aj reálne mali, pretože sme pri tom pili alkohol (smiech).

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka),

Na svojom profile aktuálne promuješ aj svoju novu značku Burn Your Bra – ako tento nápad vznikol a o čo vlastne ide?

Hlavnou myšlienkou tohto konceptu je nenosiť podprsenku. Každý kto má pozná vie, že ju takmer nikdy nenosím. Až kým mi nie je zima. Burn Your Bra tričká som mala aj pred 2 rokmi, ale iný typ. Tieto som sa rozhodla spraviť na princípe vlastného merchu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PHILIP POLAK °• (@philippolak),


Máš vlastný e-shop? Ako na značku reagujú zákazníci? Veci tvoríš len na základe vlastných nápadov, alebo si necháš diktovať aj od zákazníkov podľa ich predstáv?

Áno, mám vlastný e-shop, ale nie je úplne celý len môj. Som pod jedným hlavným webom, ktorý združuje aj iných dizajnérov. Snažím sa tvoriť hlavne pre ľudí, ale vždy trvám aj na tom, že sa to musí páčiť aj mne.

Myslíš si, že sa dá uživiť ako influencerka na Slovensku?

Myslím si, že v dnešnej dobe, aj keď na Slovensku, sa to dá.


Denisa svojím štýlom zmenila tanečnú scénu na Slovensku: Exotické pohyby, aké tu pred tým neboli!


Venuješ sa aj niečomu inému, respektíve máš aj nejaký iný job, iný príjem?

Tak zatiaľ sa venujem predaju na e-shope, Instagramu a trocha aj YouTube. Okrem tohto nemám žiadnu inú brigádu a ani nechodím nikam fyzicky. Mám živnosť, no zatiaľ ešte navštevujem strednú školu, takže nemusím riešiť odvody. Keď doštudujem, uvidím, čo bude potom.

Máš nejaké zaujímavé sny do budúcnosti? Či už v rámci tvojej kariéry alebo v súkromnom živote. 

Mám ich mnoho, ale nerada prezrádzam plány do budúcna. V tejto situácii si radšej ani nič neplánujem, lebo budem len sklamaná, ak to nevyjde. Ale aspoň som sa naučila žiť v prítomnom okamihu a užívať si to, čo je teraz.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka),


Je niečo, čo by si nakoniec chcela odkázať našim čitateľom?

Za mňa už len jedno: „Život je párty, ktorú si treba prioritne užívať. Ale aj pracovať…”

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame