Raper Bio v otvorenom ROZHOVORE: Vadia mi drogy v textoch, raperi si neuvedomujú, že ich deti napodobňujú

Bio Rodrigez (foto: facebook.com/biorodrigez)

#Je freestyle na Slovensku mŕtvy? Aj to bola jedna z otázok, ktorú v našom rozhovore dostal raper Bio Rodrigez. Ten začiatkom januára vydal nový freestyle mixtape Freestyle Navždy, čo je na slovenskej scéne už pomerne rarita.

V špeciálnom dieli video relácie Raptag tak Bio porozprával o tom, ako to je dnes na Slovensku s freestylom, čo si myslí o novej generácii MCs, ktorých raperov cení, tiež o jeho instagramovom beefe s Ideom a Matysom a drogách v textoch.

7 odpovedí na “Raper Bio v otvorenom ROZHOVORE: Vadia mi drogy v textoch, raperi si neuvedomujú, že ich deti napodobňujú”

  1. To je naschval!!! Preto si vyberá produkčná spoločnosť také skladby ktoré vyhovujú a budú vyhovovať neskôr slovenskej spoločnosti. Predstavte si aký strom si zásadíte také ovocie budete mať! A ty zlodeji čo sú vo vláde majú v rukách všetko od produkčnej a treba vymyť mozog mladej spoločnosti aby sa nerýpala a zhltla všetko čo im naservirujete. Napríklad film meciar:-) A mal vyjsť a Fico ale ten už nevyijde llebo sa spoločnosť ozvala:-) Až novináry sa musia ozvať z talianska aby tu urobili poriadok čo potom tu môže Slovák? Nič len poriadne zablokovať české programy a uzavrieť sa do veľkej uzamknutie klietky. A dať klapky na oči a môžeme žiť.

    • Cize hovoris, u nas nie je dostatocne podhubie pre echt rap, ano ? Mas Ty pravdu preveliku. U nas spievaju o tom, ako ich prostredie bilo ( neviem sice ake, ale nech ), ako ich nikto nemal rád, vsetci im hadzali polena pod nohy, ale oni kamo to nevzadali, vsetky loove sami zarobili. A teraz si mozu robit co chcu, takze vrcholom je trepat nezmysli a mavat pritom bankovkami v ruke. A este to podaju tym dementym jazykom, zdoraznia machovskymi gestami, ponavliekani pestrofarebne v znackach, vyvolavajuc u esteta chut spachat harakiri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií