Robin Zoot oslavuje 30.narodeniny. Darček? Deluxe verzia albumu Robby Trouble

Robin Zoot má presne dnes tridsiate narodeniny a chystá sa ich osláviť vo veľkom štýle. Chce si ich navždy pamätať, preto pri 30. výročí narodenia vydáva deluxe verziu svojho aktuálneho albumu Robby Trouble. A z toho, čo sme počuli, môžeme konštatovať, že Robin Zoot, člen českého labelu Milion+, vydal von Deluxe, ktoré je skutočne prepracované po všetkých stránkach. Poďme sa naň pozrieť detailnejším spôsobom.

Robby Trouble Deluxe je von, obsahuje 13 skladieb a približne 40 minút hudby. Na celý počin sa ešte detailnejšie pozrieme o niekoľko dní neskôr, keď si ho viackrát pozorne vypočujeme, ale z toho, čo je známe, Robin Zoot si dal skutočne záležať. Potvrdzuje to aj song, ktorý vyšiel na YouTube, konkrétne vec Nemusím mít všechno, kde sa okrem Robina objavujú aj jeho kolegovia z Milion Plus Nik Tendo a Koky. Jedná sa o skladbu, ktorá je naozaj výborná, pričom chalani svoje rozdielne štýly dokázali spojiť do celku, ktorý funguje naozaj skvelým spôsobom.

Robin Zoot má presne dnes, 18.augusta, v čase vznikania tohto článku, rovné tridsiate narodeniny. Niekoľko fanúšikov si myslelo, že tento český rapper je mladší, no keď sa poriadne zamyslíte, uvedomíte si, že v rap game je už nejaký ten rok, pričom má za sebou naozaj veľké množstvo trackov a hudobných projektov. Robby Trouble Deluxe je pokračovaním Robby Trouble, pričom môžeme konštatovať, že táto vylepšená, alebo ak chcete, prémiová verzia, je ešte lepšia ako tá pôvodná. Koniec koncov, tak by to malo byť.

Foto: Robin Zoot, profit Robin Zoot Instagram

 

 

Odporúčame