REWATCH: Prichádza dneska čas na to nespať, my budeme dávať a vy budete tlieskať

Opäť sme tu s rubrikou REWATCH, kde vám dávame do pozornosti mladšie či staršie rapové bangre z československého prostredia, ktoré svojho času formovali scénu. Dnes bude reč o absolútnej hudobnej bombe, ktorá hráva na podujatiach a parties dodnes. Prenesme sa do roku 2004, kedy posledný doberman slovenského hip hopu Čistychov udával trendy. A toto je skladba s názvom VAŠA. Ak si ju v tomto momente nezačínate spievať, tak niekde je problém. 

Skladba je umiestnená na Čistychovov album Né Produkt!, ktorý vznikol v roku 2004, pričom na YouTube sa objavila v roku 2011 a k dnešnému dňu má približne 3,5 milióna vzhliadnutí, čo vzhľadom na to, v akej dobe bola vytvorená, rozhodne nie sú zlé čísla.

Stretávajú sa na nej Čistychov, Dannie, Tina, Orion a skutočne nebudeme preháňať, keď napíšeme, že 90 percent ľudí, ktorí v tomto momente čítajú tento text, na ňu aspoň raz v živote tancovali. Ak sa mýlime, tak to stále môžete napraviť.

Predovšetkým výrok – Prichádza dneska čas na to nespať, my budeme dávať a vy budete tlieskať. – sa zaradil medzi legendárne vety slovenského rapu. A opomenúť by sme nemali ani beat, ktorý sa v skladbe objavuje a taktiež aj videoklip. Ako vidieť v komentároch pod skladbou, ľudia si tento song púšťajú aj v roku 2020. To samo o sebe o niečom svedčí.

Foto: Vaša, YouTube

Odporúčame