Remix Remixu a Heavy Metal Tutti Guap. Yzo predstavuje rožšírenú verziu albumu Prozyum

To, že Jakub Vlček, ktorého celé Česko a Slovensko (a veríme, že aj v iných krajinách) pozná pod pseudonymom Yzomadias, je mužom roka 2020 nemusíme nikomu pripomínať. Rapoví fanúšikovia aj dnes cez streamovacie platformy rotujú jeho posledný album Prozyum, no aj staršie projekty šéfa labelu z Pardubic, Milion Plus. Album Prozyum patrí bez akýchkoľvek debát medzi to najlepšie, čoho sa lokálni fanúšikovia hip-hopu mohli dočkať. O to viac ich môže tešiť fakt, že už o niekoľko dní vydáva Yzomandias rozšírenú edíciu, respektíve PROZYUM DIRECTOR’S CUT.

Okrem pôvodných 10 skladieb sa tento projekt dočká rozšírenia (až) o 7 skladieb, čiže prakticky mohlo ísť aj o nový projekt, no Yzomandias sa rozhodol spojiť ho s posledným vydaným projektom. Medzi skladbami sa ocitne aj remix skladby Jeď Tvrdě nebo Jeď Domů, kde sa objavia aj kolegovia z m+ Nik Tendo a Koky, no aj mladí Dokkeytino, Luca Brassi10, Ca$hanova Bulhar a jeden z najväčších objavov minulého roka, VercettiCG. Yzo taktiež pripravil remix remixu Adikt Freestyle. 

Prečítaj si tiež niekoľko zaujímavostí o druhej ukážke deluxe verzie albumu Prozyum: Rodinnej Typ od Yzomandiasa: Úprimnosť, údernosť a kvalita.

Yzo vydáva rozšírenú verziu albumu
Yzo vydáva rozšírenú verziu albumu Prozyum.

Fanúšikovia sa dočkajú aj ďalšieho komba Yzo – Nik Tendo, a to rovno dvakrát, čiže sa na celom projekte táto dvojica dopĺňa až šesťkrát, čo iba potvrdzuje ich výbornú chémiu. Zaujímavou skladbou môže byť (bude) nová verzia Heavy Metal Tutti Guap, kde sa Nik Tendo prvýkrát v kariére spojí so reprezentantkou CBG, s Luisou.

Rovnako tak Yzomandias pripravil aj nový merch, ktorý bude ultralimitovaný, pretože jeho kúsky budú ručne upravované, čiže každý kus bude originál. Všetko vychádza 12.2.2021.


Podporujeme mladé talenty. Ak chceš odpromovať svoju tvorbu prostredníctvom nášho portálu, ozvi sa nám na e-mail generaciarapu@gmail.com

Zdroj foto: Yzomandias IG

Odporúčame