RECENZIA Miley Cyrus prichádza: Zbožňovali sme ju ako deti a počúvame ju aj po ďalšom desaťročí. Ako to robí?

Hannah Montana sa možno vráti na obrazovky

Miley cyrus pripustila návrat Hannah Montany na obrazovky (Zdroj: YouTube/Miley Cyrus)

#Najnovšie EP-čko od Miley Cyrus nesie názov She is Coming. Priprav sa, lebo ona naozaj len prichádza! Speváčka ti ním pripomína, že ani po nahrávke Younger Now (2017) na ňu nemáš zabúdať. Aj dnes má stále čo povedať a jej postavenie v pop-music je obrovské. Detský idol každého malého dievčatka narodeného okolo roku 2000 je stále tu.

Dneš už to nie je Disney hviezdička Hannah, ani bláznivá teenegerka spievajúca na demolačnej guli. Ak čakáš, že Miley svoju novú tvorbu opäť “spestrila” o country a Rock ´N´ Roll, ani toto nie je pravda.  Aký zvuk teda prináša She Is Coming?  Vypočuj si ho spolu s nami. Vybrali sme za teba 3 najlepšie tracky, ktoré stoja za to, aby si si ich pustil.

“Prepáč Hannah Montana, ale počúvam Miley.”

Titulnou skladbou celej nahrávky je práve Mother’s Daughter. Sama speváčka pesničku opisuje ako “oslava toho, aké silné vedia byť ženy.” Textovo zaujímavá a zvukovo rozhodne prekvapujúca. “Akoby album Bangerz a Younger Now mali spolu dieťa…” tak opisuje zvuk tejto skladby jeden z fanúšikov v komentároch a ja sa s ním rozhodne stotožňujem. 

V skladbe číslo 4. sa priprav na poriadnu párty a rap. Posledné roky sa meno RuPaul skloňuje v Amerike neustále a to hlavne kvôli populárnej reality show Rupaul’s Drag Race. Koho by ale napadlo, že najznámejšiu drag-queen a gay ikonu nájdeme spolupracovať s Miley Cyrus? Nikoho. Text skladby Cattitude, v ktorom speváčka hovorí: “Milujem ťa Nicki, ale počúvam Cardi,” sa rýchlo rozšíril ako motto po všetkých sociálnych sieťach. 

Posledná pesnička na EP-čku je The Most. Emotívna, pomalšia a zaľúbená skladba by mohla byť mladšou sestrou hitu Malibu.  Ako celok dokonale nahrávku uzatvára a dodáva jej po iných rytmickejších trackoch krásnu bodku na záver.

Prečo EP-čko a nie rovno nový album?  

Miley Cyrus vie veľmi dobre, čo robí. Ak sa ti zdá 6 pesničiek málo, nezúfaj. She Is Coming je len začiatok trilógie. Počas leta a na jeseň vydá speváčka ešte 2 EP-čka, ktoré až potom spolu vyjdu ako album. Tešíš sa? Čo na jej najnovší projekt hovoríš ty? Podeľ sa s nami o svoje pocity v komentároch nižšie. 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame