RECENZIA Dvojčatá z ľadu. Mysteriózny triler o dvojičkách, z ktorých jedno je však mŕtve

Ste pripravení na mysteriózny triler zasadený do gotickej atmosféry, pochmúrneho Škótskeho ostrova, kde hlavnými hrdinkami sú malé dvojčatá? O to viac, keď jedno z nich je mŕtve? Ste pripravení na zimomriavky a rozbúchané srdce?

Manželia Moorcroftovci, mali ideálny život. Dve deti, psíka a pekný dom v Londýne. Tragická nehoda, im ale celú idylku zruinuje. Potom, čo jedna z dvojičiek vypadne z balkóna sa ich rodinný príbeh začne meniť na tragédiu. Predajú dom v Londýne a sťahujú sa do starého domu na opustenom ostrove Skye. Na ostrove odrezaného od zvyška civilizácie a v zdemolovanom dome, sa začnú diať čudné veci. Alebo to ľudia sa začnú správať čudne? 

“Zostala som bez slova. Ticho mi až zvonilo v ušiach. „Prosím, zlatko?” dostala som konečne zo seba. „Prečo ma stále voláš Kirstie, mami? Kirstie je mŕtva. To Kirstie zomrela. Ja som Lydia.”

Ktorá z nich je vlastne mŕtva? A prečo jedna z nich stále vidí svoju mŕtvu sestru? Prečo sa s ňou rozpráva a hrá sa? Veríte na duchov? Alebo sa to dá všetko logicky vysvetliť?

Skoro počas celej knihy budete veriť, že rodičia urobili obrovskú chybu a vyhlásili za mŕtve nesprávne dvojča.

Odporúčame