REBRÍČEK Toto sú najočakávanejšie rapové albumy druhej polovice roka 2024

Cardi B

Nový album nám doručí aj Cardi B (Zdroj: Instagram/iamcardib)

#Rok 2024 nám ešte stále sľubuje množstvo parádnych noviniek pre fanúšikov rapu po celom svete. S množstvom najočakávanejších albumov od niektorých z najväčších mien v hudobnom priemysle, druhá polovica roka sa pripravuje na skutočný hudobný festival. Legendy ako Lil Wayne spolu s modernými hviezdami ako Megan Thee Stallion a Kid Cudi, sú pripravení priniesť nové projekty, ktoré budú určite dominovať rebríčkom. Na čo všetko sa ešte môžeme tento rok v rámci svetového rapu tešiť?

Lil Wayne – Tha Carter VI

Lil Wayne sa vracia so šiestym pokračovaním svojej ikonickej série Tha Carter. Tento album je veľmi očakávaný najmä po vydaní jeho mixtapu Tha Fix Before Tha VI začiatkom roka 2024, ktorý slúžil ako prequel. Tha Carter VI sľubuje priniesť rovnakú lyrickú brilantnosť a inovatívne beaty, na aké sú fanúšikovia zvyknutí od Lil Waynea. Vzhľadom na jeho dlhoročnú kariéru a schopnosť adaptovať sa na nové trendy v rapovej hudbe, fanúšikovia očakávajú, že tento album bude ďalším míľnikom v jeho bohatej diskografii​​.

Kid Cudi – INSANO

Kid Cudi pripravuje svoj nový album s názvom INSANO, ktorý bude obsahovať viac ako 40 skladieb! Cudi sľubuje, že tento projekt bude komplexným umeleckým dielom, ktoré zahŕňa všetko od zábavných a hlbokých myšlienok až po inšpiratívne momenty. Album bude obsahovať nielen veľa skladieb, ale aj veľa rôznych hosťujúcich mien. Fanúšikovia očakávajú experimentálny prístup, ktorý je pre Cudiho typický, čo by mohlo posunúť hranice jeho hudby.

DJ Khaled – Til Next Time

DJ Khaled, známy svojimi hitmi a spoluprácami s mnohými poprednými umelcami, vydáva svoj 14. štúdiový album „Til Next Time“. Khaled je majster v zhromažďovaní veľkých mien na svojich projektoch a tento album nebude výnimkou. Sľubuje energické skladby a veľkolepé produkcie, ktoré sa stanú hitmi v rádiách a na streamovacích platformách. Fanúšikovia môžu očakávať, že album bude obsahovať množstvo tanečných hitov a takisto aj hymien​.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Legendárny Nas je späť s novým klipom: Reflektuje v ňom svoje rapové začiatky

Cardi B – ???

Cardi B pracuje na svojom dlho očakávanom druhom albume, ktorý má nasledovať po jej úspešnom debute Invasion of Privacy. Tento album bol niekoľkokrát odložený, no fanúšikovia sa môžu tešiť na nový materiál už teraz v roku 2024. Cardi B už ukázala svoju schopnosť tvoriť hity, ktoré dominujú rebríčkom, a očakáva sa, že jej nový album bude plný silných skladieb a spoluprác. 

Megan Thee Stallion – ???

Aj raperka Megan Thee Stallion pripravuje nový album po tom, čo sa oslobodila od svojich právnych problémov a ukončila spoluprácu s bývalým labelom. Tento album by mal byť silným vyjadrením jej osobných a profesionálnych skills. Fanúšikovia očakávajú, že Megan prinesie svoj charakteristický štýl a tiež aj silné texty, ktoré budú reflektovať jej cestu a vývoj!

Flo Milli – Fine Ho, Stay

Flo Milli dokončuje svoju trilógiu s albumom Fine Ho, Stay, ktorý by mal obsahovať skladby, ktoré posunú jej kariéru na nový level. Album nám sľubuje bohaté texty a silné beaty, ktoré jej umožnia rozšíriť svoj umelecký rozsah. Flo Milli je známa svojím jedinečným štýlom a energickým prístupom, ktorý určite aj na novom projekte fans zaujme.

Summer Walker – ???

Summer Walker pracuje na svojom treťom štúdiovom albume, ktorý bude nasledovať po úspešnom EP CLEAR 2: SOFT LIFE. Tento album by mal priniesť muziku, ktorá reflektuje jej skúsenosti aj s materstvom a vzťahmi. 

Chief Keef – Almighty So 2

Chief Keef sa vracia s pokračovaním svojho kultového mixtapu Almighty So. Tento album je veľmi očakávaný medzi fanúšikmi, ktorí milujú jeho štýl a tiež aj prístup k rapovej hudbe. Očakáva sa, že album prinesie surové a autentické skladby, ktoré nami budú zase raz rezonovať!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Skladba na tento deň: Keď Mega M trhal slovenskú rapovú scénu ako Rottweiler

Na ktorý z týchto albumov sa najviac tešíš? Napíš nám to do komentárov!

Sleduj nás aj na Instagrame

Odporúčame