REBRÍČEK Toto je TOP 5 najsledovanejších Kaliho videoklipov na YouTube!

Kali

Kaliho videoklipy (Zdroj: Instagram.com/dezertkalimusic)

#Na vrchole už celé roky a stále rovnako ľudský a skromný. Zhruba takto by sme mohli charakterizovať Kaliho, ktorého muzika nás sprevádza už naozaj dlho a prakticky nonstop tvorí hit za hitom. Avšak čo sa týka videoklipov, máme len niekoľko tých skutočne najviac kultových, ktoré stoja na samotnom vrchole sledovanosti. Toto je TOP 5 najsledovanejších videoklipov, ktoré Kali vydal počas svojej kariéry!

TOP 5 – „SOM RÁD“

Skladby ako „Púšťam ťa“, „Dnes už viem“ alebo „Veľa slov“ sú všetko tracky, ktorých klipy dosiahli skutočne monštruózne videnia na pomery domáceho rapu a aj muziky celkovo. Avšak ani tie nestačili na prvú päťku tých najsledovanejších Kaliho klipov, pretože z nich všetky majú hranicu pozretí nad priam magické číslo 20 miliónov!

Konkrétne skladba „Som rád“ s produkciou od Taifuna nazbierala k dnešnému dňu od svojho vydania v roku 2017 naozaj úctyhodných 21 miliónov pozretí. Track dostal aj veľmi silne atmosferický klip, takže jeho úspechu sa vôbec nedivíme…

TOP 4 – „UŽÍVAM SI TO“

Pri tejto skladbe sa asi netreba vôbec diviť, že si jej klip našiel miesto medzi tými absolútne najsledovanejšími. Skladba „Užívam si to“ z rovnomenného albumu v spoločnosti Petra Panna patrí ku tým najznámejším trackom Kaliho kariéry.

Track vyšiel von ešte v roku 2013, pričom do dnešného dňa má 21,8 milióna views na YouTube, extrém!

TOP 3 – „NEJSOM TEN PRAVÝ“

Pesnička „Nejsom ten pravý“ sa už takpovediac radí do modernejšej éry Kaliho tvorby. Tu sa už silnejšie začalo predierať na svetlo aj nejaké to pravidelnejšie spievanie a vychillovanejšie hudby, čo sa medzičasom stalo prakticky Kaliho charakteristikou.

V tomto klipe si zahrali viaceré známe tváre, či už tanečníčka Vierka Ayisi, raperi Matej Straka a Čis T, alebo aj známy herec Roman Luknár. Klip má 29 miliónov pozretí!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
ADiss a YAEL majú 99 problémov, ale dievča medzi ne nepatrí

TOP 2 – „DOSNÍVANÉ“

„Dosnívané, hotovo, už vypíname svetlá… V oblakoch je fajn, ale toto neni svet náš…“

Riadky, ktoré sa v roku stali jednou z najväčších Kaliho hymien. Skladba „Dosnívané“ je bez dohadov nesmrteľná záležitosť, ktorú snáď každý pravý Kaliho fanúšik pozná naspamäť, aj keby ho zobudíš uprostred noci. Šlo o prvý singel z albumu Zlý príklad, pričom tento krásny videoklip od Dušana Krajčoviča dosiahol až celých 31 miliónov pozretí.

TOP 1 – „NIKTO“

Nuž a poďme na ten absolútne najsledovanejší videoklip, ktorý nám kedy Kali uvaril! Ide opäť o track s produkciou od Petra Panna, pričom keď toto vyšlo, tak nám v roku 2014 všetkým odtrhlo nožičky. Kali si spolu s trackom „NIKTO“ vytvoril jednu z najpredávanejších kategórií merchu, aké kedy slovenský rap zažil a právoplatne sa z toho stal bezkonkurenčný kult.

„Ideme so svojim rytmom!“ Klip tohto absolútneho bangeru nazbieral za už takmer 9 rokov od svojho vydania naozaj úctyhodných 33,5 milióna pozretí na YouTube, a tak ho právoplatne zaraďujeme na asbolútny vrchol tohto rebríčku!

Ktorý videoklip máš od Kaliho najradšej práve ty? Neboj sa o tom s nami podeliť v komentároch pod článkom!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame