RAPTAG: Bratislava nemala dosť elektriny pre Nicki Minaj, Budapešť áno. Majself tancuje posledný tanec

FOTO: Hopsin/Facebook

#Posledný týždeň sa na sociálnych sieťach neriešilo nič iné ako zrušenie koncertu Nicki Minaj. Tento koncert sa mal odohrať 22. februára v Bratislave na zimnom štadióne Ondreja Nepelu – tak sa však nestalo. Tu musím podotknúť aj to, že tento štadión mal kapacitu 10-tisíc ľudí a nepredala sa ani polovica z nich.

Po viac ako dvojhodinovom posúvaní jej príchodu na stage prišla fanúšikom oznámiť, že skrz nedostatok elektriny na jej techniku nie je možné aby šou odohrala. Toto však organizátori odmietli a videli chybu v niečom úplne inom. V čase, keď mali trucky s technikou na jej vystúpenie byť už na mieste, tak posledný z nich len odchádzal z predchádzajúcej zastávky

Na celé faux pas ohľadom bratislavskej zastávky Nickinho turné sa prostredníctvom insta vyjadrili aj známe mená ako Separ, Strapo, Aless alebo aj influencerka Moma. Na podobný scenár sa pripravovali aj na ďalšej zastávke turné v Budapešti, tam však nakoniec po 6 hodinovom meškaní vystúpila. Maďarskí bratia asi mali elektriny dosť.

Matys s Kennym ohlasujú príchod spoločného albumu prostredníctvom singlu Home Alone. Ak si myslíš, že v ňom nájdeš Kevina alebo aspoň nejakú súvislosť s ním, si na omyle. Skôr sa jedná o atmosferický track, kde Matysa môžeš počuť v jeho autentickej polohe polospevorepu, v ktorej je doma. Ťahanie slov, frázovanie a nonšalantný vychillený flow zapadá do Kennyho soft beatu ako tetris. Predpokladaný release albumu je už túto jar a my sme zvedaví ako to celé bude hrať a čo nám chlapci prinesú.

Majself nie je typ človeka, ktorý strieda ženy ako ponožky. Už keď som ho zaregistroval ako rapera po prvý raz, mal po boku svoju manželku Júliu, s ktorou má mimochodom aj syna. Práve tomuto tandemu je venovaný track Posledný Tanec. Už podľa jeho názvu môžeš dumať, že sa jedná o klubovú tancovačku s latino nádychom.

Track týždňa patrí Hopsinovi so singlom The Old Us. Osobne si myslím, že kto pozná tohto MC-ho a vie, čo si zažil s jeho bývalou, tak po vypočutí tohto tracku si povie uff. V skratke: má s ňou asi dieťa – to asi kvôli tomu, že kým bol na tour spávala so svojím osobným trénerom a robila v stripklube – k tomu nahlásila polícii, že ju bije, čo pravda nebola, nechala ho vyhostiť z Austrálie, kde vyrastá ASI jeho syn a on nemá žiadnu možnosť ho ani len vidieť, lebo do krajiny má zákaz vstupu. Napriek tomu ale láska býva slepá, úprimná a vážim si ho už len za to, že bol schopný si odhryznúť z ega. To sa robí ťažko a hlavne vo vzťahoch.

Odporúčame