Rap Generation team potrebuje posilu v podobe FOTOGRAFA/KAMERAMANA! Viac informácií v článku

Každým ďalším dňom sme bližšie ku letu, čo určite poteší nejedného fanúšika. Všetci dobre vieme, že letná festivalová sezóna je už za dverami, a tento rok ponúka naozaj širokú škálu akcií a umelcov, ktorí vystúpia. Každým rokom nám pribudne nejaká tá akcia, ktorá je pre fanúšikov zaujímavá. Práve preto by sme sa chceli väčšiny podstatných a zaujímavých akcií zúčastniť aj ako projekt Rap Generation, a priblížiť vám dianie, atmosféru a vystúpenia na konkrétnych podujatiach.

No a to je vlastne dôvod, prečo potrebujeme rozšíriť naše rady. V našom teame samozrejme nechýba fotograf ani teraz, lenže akcií bude veľa, a my by sme chceli byť na každej podstatnej. Preto hľadáme SCHOPNÉHO a KREATÍVNEHO človeka, ktorý by s nami pochodil vybrané akcie. Ak sa nájdeš v nasledujúcich riadkoch, tak si náš človek!

Ak žiješ hudbou (ideálne rapom), si fotograf respektíve kameraman na profesionálnej úrovni, máš v lete čas a chcel by si s nami pochodiť najzásadnejšie hip – hopové festivaly a akcie, byť v priamom kontakte s umelcami a mnoho ďalších výhod, tak sa nám neváhaj ozvať. Čo všetko by mal obsahovať tvoj email?

 

Informácie o tebe (koľko máš rokov (ideál 18+), odkiaľ si, tvoje záľuby a podobne…)

Si schopný si zladiť čas tak, aby si s nami bol na festivaloch ako Hip Hop Žije či Hip Hop Kemp?

Skúsenosti s fotografovaním a videami. Najlepšie priamo poslať nejaké videá + portfólio

 

Samozrejme do emailu pridaj čo chceš podľa vlastného uváženia. Odpíšeme každému, a samozrejme nám kľudne môžeš tykať. Na záver to najdôležitejšie, a to je náš email, na ktorý máš posielať potrebné informácie, a na ktorom sa dozvieš odpovede na tvoje otázky.

rapgenerationmanager@gmail.com

 

 

Odporúčame