Rap god Eminem je opäť v hre: Nečakane a prekvapivo vydal nový album Kamikaze

Eminem (foto: Interscope)

#Bolo to rok dozadu, keď Eminem prišiel s nie príliš úspešným albumom Revival. No dnes potešil svojich fans s nečakanou novinkou. Nájdeš na nej trinásť skladieb, štyroch hostí, rôznorodých producentov a agresívny vibe. Definoval by som ho ako diss na všetkých kritikov a ľudí, ktorí si ho posledné mesiace brali do úst. Takže ak máš rád toho klasického agresívneho Slim Shadyho tento album je ako tebe šitý na mieru!

Eminem: Kamikaze (Aftermath/Interscope)

Čo sa týka zmieňovaných hostí, objavil sa tam Joyner Lucas, Jessie Reyes, Royce da 5’9″ a tiež Justin Vernon z Bon Iver. Celé to mal pod producentskou záštitou Eminemov stály spolupracovník Dr. Dre. Obal je zase tribute pre legendárnu trojicu Beastie Boys a ich platňu Licensed to Ill z 80. rokov. A jednou zo skladieb je tiež titulný song pre film Venom, ktorý má byť najkrvilačnejšou Marvelovkou všetkých čias.

Najväčšou zaujímavosťou však je, že o tomto albume sa dopredu nič nevedelo. Nebol avizovaný a Marshall Mathers ho jednoducho zverejnil na streamovacích službách. Zdá sa, že je to v súčasnosti trendom, spravili to tak už aj Beyoncé, Frank Ocean alebo tento rok aj Kanye West.

Odporúčame