Rap a MMA k sebe patria: Rytmus dodal Véghovi energiu na Oktagon 15

Máme rôzne športy, máme rôzne štýly hudby. Niekedy to k sebe ladí, inokedy nie. Keď hovoríme o priam dokonalej kombinácii, príde nám na um rap a MMA. Skutočne, v zmiešaných bojových umeniach má tento hudobný žáner svoje špecifické miesto. Skladby totiž vedia bojovníkov vhodne namotivovať, čo potvrdí viacero chalanov, ktorí sa tomuto odvetviu venujú.

A videli sme to aj v sobotu v Prahe na veľkom podujatí Oktagon 15. Hlavným zápasom bol takzvaný ZÁPAS STOROČIA, v ktorom Attila Végh nastúpil proti Karlosovi Vémolovi. Slovenský bojovník suverénne vyhral a o celom podujatí sa vo veľkom hovorí aj niekoľko dní po ňom, ale rapovej obci neuniklo, že po boku Végha sa objavil Rytmus.

Nebola to náhoda, Rytmus je spoluautorom skladby, ktorá sa volá ATTILA a je vytvorená práve pre tohto MMA bojovníka. To, že Patrik Vrbovský zarapoval svoju slohu a išiel po boku Végha dodalo fighterovi veľkú energiu a jeho nástup nabral absolútne nový význam. Na MMA podujatiach sa raper neobjavil prvý raz, v minulosti sa objavil v podobnej pozícii v rámci Českej republiky a Slovenska napríklad Rest.

Rytmus sa netají, že Attilu uznáva ako človeka, a že ho podporuje. Obaja majú spolu veľmi dobré vzťahy. A minulý rok, keď slovenský raper nastúpil v Prahe v boxerskom zápase proti Marpovi, pripravoval sa práve s Attilom. Vtedy prakticky vzniklo ich nadštandardné bavenie sa.

A tí, ktorí sú pozornejší si určite všimli, aké tričko člen legendárnej skupiny Kontrafakt na sebe mal. Prvý december, kedy má nový album vyjsť, sa nezadržateľne blíži. Všimnite si to na priloženej fotografii. Tri slová – KONTRAFAKT, REAL NEWZ, DECEMBER. Nič viac netreba vedieť.

A taktiež vidieť na Rytmusovom tričku vizuál, ktorý podľa všetkého bude titulnou fotografiou albumu. Ak ste nezachytili, koncom roka sú dva veľké krsty v hlavnom meste Slovenska v Bratislave a jeden krst je pripravený aj v Prahe.

Nedávno sme sa v osobitnom článku zamerali na to, čo vlastne o novom albume vieme. Ako sme spomínali aj predtým, veľa o tom nevieme. O to väčšie očakávania sú zo všetkých strán. Vzhľadom na to, aký kredit Kontrafakt na Slovensku a v Českej republike má, prakticky si nemôže dovoliť zaváhať. A ktovie, možno tam bude pieseň aj o športe.

Odporúčame