Radikalovi je jedno, kedy vydá album: Sľubuje, že to bude masterpiece

Bohatý rok 2020 pokračuje ďalej, prakticky každý deň sme svedkami toho, že niekto vydáva nové tracky, videoklipy či dokonca album. Jedným z interpretov, ktorý tento rok tvoria nové CD je aj člen labelu FCK THEM – Radikal Chef. Korunovaný Kráľ Severu teraz na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informuje svojich fanúšikov o tom, na čo sa môžu na novom CD tešiť. 

Radikal Chef patrí v poslednom období medzi najaktívnejších slovenských rapperov, pričom nezabúda ani na to, aby sa so svojou základňou priaznivcov delil o to, čo je nové. Žijeme v dobe, kedy hrá informovanosť prím a aktuálne správy chce mať každý. Na to sú priam ideálne sociálne siete.

https://www.instagram.com/p/CFpZW-sD3iB/

Radikal Chef na svojom profile o novom albume napísal. „NOVÝ ALBUM bude hurhaaay. Mám 10 vecí nahratých a mohol by som to vydať už teraz, ale chcem Vám dať úplný masterpiece a to vyžaduje čas ???‍??⛈⚔️??? Preto je f.ck kedy to vydám, hlavné je pre mňa, aby to vo Vás zanechalo odkaz na dlhé roky ako napr. Caffe Latte, 6:30, TakSorryZeZijem, Paralen, Nepijete viacej vody atď, atď ✨? Aké tracky si odo mňa najčastejšie púšťate, kým to dropnem???“

Takže, čo sme vlastne zistili? Že nové Radikalove CD bude mať minimálne 10 trackov, čo je v roku 2020 cenným zistením, pretože veľa autorov tvorí albumy, ktoré sú kratšie. Okrem toho, Radikal si dáva poriadne záležať na tom, aby to bolo kvalitné a aby takpovediac nič nenechal na náhodu.

Práve preto si ešte zrejme niekoľko týždňov počkáme. Ako sa ale už neraz ukázalo, fanúšikovia s tým nemajú absolútne nijaký problém, radšej si počkajú dlhšie, aby bol konečný produkt skutočne kvalitný. Uvidíme, ako to bude v prípade Radikala, ale z toho, čo sme od neho počuli v tomto roku, môžeme hodnotiť, že sa máme skutočne na čo tešiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč v novom singli ponúka majstrovský storytelling (VIDEO)

Je pravdepodobné, že nové CD od Radikala Chefa budú sprevádzať aj kvalitné videoklipy, pretože tento Kráľ Severu je členom FCK THEM a veľmi dobre vieme, že chalani z tohto labelu si na všetko, čo pustia von, dávajú veľký pozor a snažia sa, aby to bolo takpovediac tip top. Myslíme si, že inak to nebude ani v tomto prípade.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame

Odporúčame