Radikal Chef zažíva krásne víkendy: Freeride albumy a Slovenský Hollywood spopolňujú mestá

Radikal Chef si užíva leto z plných dúškov. Ak ste boli na jednom z jeho koncertov, tak to potvrdíte, ak nie, mali by ste to zmeniť, pretože shows, aké predvádza tento chalan, to sa len tak nevidí. Kráľ severu dokazuje, že je v prvotriednej rapovej forme, a že (nielen) jeho album Slovenský Hollywood dostáva do varu jedno mesto za mestom. Potvrdzuje to jeden víkend za druhým.

Naposledy sa Radikal Chef predstavil na prelome mesiacov v Ružomberku a na festivale na Zelenej vode. A ako sám napísal: „Freeride albumy a Slovenský Hollywood spopolňujú mesta na prach.“ Najbližšie bude v akcii tento víkend v Trenčíne a následne v Bratislave. Na chvíľu si dal oddych, odcestoval na taliansku Sardíniu, kde naberá energiu, ktorá sa mu počas nasledujúcich týždňov určite zíde. Pretože shows, aké predvádza, sú naozaj na vysokej úrovni. Ono, aby sme o tom zbytočne nepísali, poďme sa rovno na to pozrieť.

https://www.instagram.com/p/CSKQG3Erut6/

Album Slovenský Hollywood sa teší medzi fanúšikmi veľkej popularite a predovšetkým skladby ako Euphoria či Savage Queen privádzajú ľudí do šialenstva. Ale aj track so smutným príbehom ako Zentiva vie naživo urobiť nesmiernu energiu. A nezabúdajme na Radikalove albumy Freeride, ktoré obsahujú množstvo vyslovene koncertných bangrov.

Ako sa sám interpret nedávno na sociálnej sieti Instagram vyjadril, z každej strany počúvame, že prichádza nová vlna koronavírusu, a preto si treba užívať, kým sa dá. Potom opäť budeme sedieť doma.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame Radikal Chef

 

 

Odporúčame