Radikal Chef: Prichádza 47. vlna, poďme si to už, kým to k..oti nezavrú

Radikal Chef je v TOP forme. V tomto roku vydal nový sólový album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD, s ktorým slávi veľký úspech nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, je hraný na YouTube, na streamoch a čo je nesmierne dôležité, aj naživo. Užíva si koncerty, užíva si festivaly a shows. Avšak, (nielen) on sa obáva toho, že čoskoro sa opäť všetko zmení a my sa vrátime pred obrazovky a monitory našich domácich zariadení.

Radikal v aktuálnom príspevku na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informoval o nasledujúcich koncertoch, na ktorých ho ľudia budú môcť vidieť, pričom následne dodal zamyslenie, ktoré spôsobilo pod jeho príspevkom naozaj veľkú diskusiu. A niet sa čo čudovať. Naozaj to nie je optimálne a zrejme ani nebude.

„Prichádza 47. vlna, tak si to poďme užiť kým, to kok.ti nezavrú, potom budeme plakať doma pri Netflixe a Zámene manželiek, aký bol život na chví’u krásny.“ Silná idea, pričom plakanie nad tým, aký bol život na chvíľu krásny je zamyslenie, ktoré skutočne rezonuje. Situácia na Slovensku nie je jednoduchá, pritom je to už skutočne dlho, pretože patálie s koronavírusom začali v úvode minulého kalendárneho roka a stále nevyzerá, že by sa niečo malo pohnúť správnym smerom.

Preto si užime, čo máme.

Foto: Radikal Chef, profil na Instagrame Radikal Chef

Odporúčame