Radikal Chef hovorí, že život je dobrý. Nesťažuje sa, chystá nové veci

Žijeme v dobe, kedy je priam cool, aby sa každý stále na niečo sťažoval. Samozrejme, všetci máme svoje highlighty a svoje problémy, ale faktom je, že vždy je to koniec koncov na vás, či si vyberiete, že sa budete sústreďovať na to, čo je zlé alebo na to, čo je dobré, aj keby to mala byť čo i len jedna vec. Je to vo veľkej miere o mindsete. A ten má veľmi dobrý aj slovenský rapper Radikal Chef. Ako sa zdá, teší sa na to, čo príde. A my sa mu nečudujeme, máme to rovnako.

Pred pár dňami Radikal Chef na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal – Life is goood (Future voice) – a kto pozná rappera menom Future, tak presne vie, o čom je reč. Podstatou ale je samotná myšlienka tohto výroku, a teda – Život je dobrý. Radikal Chef skutočne má hneď niekoľko dôvodov zastávať tento názor.

Prečo je tomu tak? V tomto roku patrí medzi najaktívnejších, podarilo sa mu vydať skutočne kvalitné tracky, aktuálne pripravuje skladbu a videoklip s kolegom Momom a v neposlednom rade pripravuje nový sólový album, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta ešte v priebehu tohto roka.

Ako teda Radikal napísal – Life is good.

Foto: Radikal, profil na Instagrame

Odporúčame