Prvý kamenný resell shop Flace bude (znovu)otvorený vo štvrtok

Ak sa aspoň čiastočne snažíš sledovať našu fashion komunitu, určite ti neušiel pojem Flace. Ak áno, tak Flace (Fashion Place) je prvý kamenný resell obchod (zrejme nie len v SK/CZ), v ktorom si môžeš zakúpiť aktuálne mimoriadne žiadané značky, ktoré inde nezoženieš, poprípade ich kúpiš za mega prestrelené ceny.

O akých značkách sa vlastne bavíme? Supreme, Bape, Palace, Pigalle, Yeezy, Rick Owens, ale tak isto aj adidas, Nike či Vans a mnoho ďalších. Chýbať nebudú ani limitované návrhárske kúsky či merch rôznych interpretov. Priestor však neslúži len ako „predajňa“, ale aj ako komunitné centrum, kde sa stretávajú ľudia so spoločnými záujmami, či už to je móda alebo hudba. Myšlienka Flace-u a ľudí, ktorí ho založili, je spraviť tieto aktuálne žiadané veci dostupnejšími.

Ilustračné foto

Prevádzka Flace-u už raz bola spustená na Židovskej ulici, no priestory boli malé a teda sa celý shop presunul na Obchodnú ulicu. Slávnostné otvorenie novej prevádzky bude ako sme spomínali v nadpise vo štvrtok13. apríla o 18:00. Čoskoro bude zverejnený aj zoznam hostí, ktorí prinesú na predaj svoje oblečenie a merch, takže pre viac informácií sleduj udalosť alebo facebookovú skupinu.

*Obrázky su ilustračné
Odporúčame