Prvá reštaurácia na svete, kde vás obslúžia len nahé ženy, je iba na skok zo Slovenska

Facebook.com

Facebook.com

#Úplné oslobodenie, dobré jedlo a všade naokolo sexi nahé telá. Nie, nehovoríme o nudistickej pláži, tá už je fakt nudná. V júni tohto roku uzrelo svetlo sveta niečo oveľa lepšie. Prvá nudistická reštaurácia je neďaleko od nás, rovno v centre Londýna, kde môžete zo Slovenska doletieť za pár hodín.

Nadšencom nuda pláží, ekológom, vegánom a milovníkom nahého tela svitá na lepšie časy. V britskej metropole sa v júni veľkolepo otvorila prvá nudistická reštaurácia Bunyadi. Nielen, že vám ponúknu dobré jedlo pripravené priamo na ohni, ale aj úplné odviazanie a znovuzrodenie. Vstup je totiž možný len bez telefónu, notebooku a samozrejme bez oblečenia. Všetko odhodíte spolu s morálnymi zábranami hneď pri vstupe a starostlivo ich zamknete do skrinky.

Ak by ste boli zo začiatku hanblivý, slečny vám oblečú ľahký župan a usadia na drevené stoličky do jedného z kútikov. Jednotlivé stoly sú oddelené bambusovými rohožkami, aby ste mali čo najväčšie súkromie. Príjemnú atmosféru dotvára svetlo z baldachýnových lámp.

Dostať sa do takéhoto raja nie je vôbec jednoduché. Na vstup do reštaurácie je totiž potrebné zapísať sa na listinu a ešte pred otvorením na nej bolo viac ako štyridsaťtisíc netrpezlivých nudistov. Jeden obed potom vyjde okolo 80 eur, takže miesto na prvé rande to rozhodne nie je.

 

Odporúčame