Promotér OKTAGON MMA Novotný fandí Spiritovi. Prečo?

Už od konca minulého roka vieme, že v roku 2022 proti sebe v boxerskom zápase nastúpia Majk Spirit a Separ. Dve stálice slovenského rapu uvidíme v polohe, v ktorej na ne nie sme zvyknutí. Aj keď je nejasné, kto vlastne bude favoritom tohto zápasu, môžeme si byť istí, že sa budeme mať na čo pozerať.

Fanúšikovia sú zvedaví

Jedno je isté, fanúšikovia boxu aj rapu sú nesmierne zvedaví. 27.decembra 2021 na turnaji Fight Night Challenge bolo oznámené, že hlavným zápasom Fight Night Challenge 2, ktorý sa bude konať v tomto kalendárnom roku, bude meranie síl medzi Majkom Spiritom a Separom.

Dvaja rapperi, dve rozdielne osobnosti a dvaja muži, ktorí sa neboja výziev. Tak by sa v skratke dal okomentovať tento match-up, ktorý dvíha zo stoličiek nemálo ľudí.

Fight Night Challenge 2 bude pokračovaním prvého podujatia, ktoré slávilo úspech. Okrem mien ako Samuel Krištofič, Patrik Kincl či Attila Végh, sa v akcii predstavili aj viaceré postavy slovenskej rapovej scény. Spomenúť stačí Rytmusa, Frayera Flexkinga, Molocha či Čis Tého.

Novotný má favorita

K zápasu medzi Spiritom a Separom, o ktorom budeme v nasledujúcich mesiacoch počúvať pravidelne, sa vyjadril aj promotér česko-slovenskej organizácie OKTAGON MMA, Ondřej Novotný. Novotný patrí, čo sa týka bojových športov, medzi najpovolanejšie osoby v našich končinách. Jeho názor ľudí zaujíma.

Vo svojom pravidelnom vysielaní na YouTube, MMA LETEM SVĚTEM, povedal, že v tomto meraní síl bude na strane Majka Spirita.

Dodal však, že proti Separovi nemá nič, akurát s Majkom má lepšie osobné vzťahy. U Ondra teda vieme, komu bude v tomto boxerskom match-upe fandiť. A ako to bude u vás?

Ak by vás zaujímalo, ktorí ďalší slovenskí rapperi by sa mohli v boxerskom ringu predstaviť, rozhodne neobíďte článok na našom webe, ktorý sa tejto problematike venuje.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zápas, ktorý si rozhodne nečakal! Kontroverzný raper si to v ringu rozdá s farmárom

Nájsť ho môžete na priloženom odkaze:

Ďalší rapperi v boxe? Tieto 3 mená možno uvidíme v ringu

Prečítaj si aj: Eminem zotrel Tekashiho jednou vetou (Novinka)

Bude ťa zaujímať taktiež: Ďalšie problémy Travisa Scotta. Hrozí mu 6-ciferná pokuta?

Photo credits: Majk Spirit IG, Ondřej Novotný IG, Koláž Rap G

Odporúčame