Pripravuje sa Eminem na THE MARSHALL MATHERS LP III?

Eminem je okrem iných a veľmi jasných vecí známy v rapovom svete aj tým, že mu nerobí problém vydať album len tak, bez akéhokoľvek upozornenia. Na svete aj vďaka tomu mohla vzniknúť teória, na základe ktorej fanúšikovia predpokladajú, žeby mohlo byť na svete ďalšie pokračovanie kultovej albumovej série THE MARSHALL MATHERS LP. Čo týmto dohadom nahráva do kariet?

Hudobník a producent Fredwreck na svoju IG story pridal obrázok kresby Eminemovho známeho domu, v ktorom vyrastal. Fredwreck, ktorý s Eminemom za posledné roky vo veľkom spolupracoval, takto možno pripravuje verejnosť na to, že čosi v podobnom duchu by čoskoro mohlo uzrieť svetlo sveta. Podľa ďalšej z jeho fotiek (s domom s popisným číslom 1001) sa zároveň predpokladá, že tento konkrétny album by mohol doraziť už prvý októbrový deň.

Okrem Fredwrecka sa aj speváčka Skylar Grey, ktorá má s Eminemom niekoľko spoluprác, nechala počuť, že na prvý októbrový deň sa čosi chystá. Dostane sa k nám skutočne THE MARSHALL MATHERS LP III? Budeme vás informovať!

ZDROJ:
Odporúčame