Pridenyyy a ADAM2K52 reagujú na Kottyho rozhovor, kde urazil futbalistov: Feat by chcel paradoxne s Brassim

Foto: @pridenyyy Instagram, Tomy Kotty EP cover

#Len pomerne nedávno poskytol moderátor a interpret Tomy Kotty rozhovor, v ktorom rozoberal hneď niekoľko tém. Hovoril o svojej novej tvorbe, no vulgárne sa vyjadril aj na adresu futbalistov. Toto vyjadrenie nahnevalo rapperov, ktorí sa futbalu venovali a aktívne ho stále sledujú.

Pridenyyy a ADAM2K52 patria medzi interpretov, ktorí vo svojej tvorbe veľmi rad používajú referencie na futbalový svet. K tomuto športu majú evidentne veľmi blízko, podobne ako stovky miliónov ľudí po celom svete. Najpopulárnejší šport planéty je na internete často sprevádzaný debatami a hádkami, pričom paradoxne tentokrát otvoril priestor na reakciu v rapovom svete.

Zápas vo Fight Night Challenge?

Tomy Kotty sa pri interview vyjadril v štýle, že futbal je šport pre ko*otov. Niektorí čitatelia sa nad myšlienkou len pousmiali, no Pridenyyy s Adamom nie. Prvý menovaný poznamenal, že najväčším failom je to, že Kotty je vôbec označovaný za rappera. Ďalej reagoval na jeho slová, že by šiel do Fight Night Challenge a ponúkol sa, že by mu tento názor veľmi rád vyvrátil v ringu.

Interpret, ktorého najväčším hitom je futbalovo ladený Kante, taktiež otvoril širšiu problematiku, ktorá podľa neho trápi slovenský rap. Interpreti podľa neho nehovoria fanúšikom pravdu, hrajú sa na niečo, čo nie sú a úprimnosť je len veľmi vzácna vec.

Zdroj: @pridenyyy Instagram

Futbal necení, feat by chcel s Lucom Brassim

ADAM2K52 si kontroverzný nadpis tiež všimol, no vo vyjadrení bol len stručnejší. V rozhovore ho „zaujala“ predovšetkým pasáž, v ktorej Tomy hovorí o potencionálnych featoch, ktoré by si chcel splniť. Podľa jeho vlastných slov ho baví underground rap, ktorý v našich končinách robí LucaBrassi10x. Ako iste mnohí viete, Luca je výborný futbalista a počas svojej kariéry obliekal dresy Slovana Bratislava, či napríklad Petržalky. Ktovie, čo by na to povedal samotný interpret.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čo znamená dvojkríž, ktorý prezentoval Kontrafakt v novom logu? (VYSVETLENIE)

Ako avizoval v rozhovore, Tomy by chcel v blízkej budúcnosti vydávať viac novej hudby a fanúšikom by sa chcel predstaviť v rôznych štýloch. Sami sme zvedaví, kam sa v hudobnej kariére posunie, či nadviaže na minuloročné EP-čko, ako budú znieť nové single, ale samozrejme aj na to, či si organizátori obľúbených zápasov všimnú vznikajúcu situáciu a oheň z internetu sa presunie aj do ringu.

Odporúčame