Prichádza film o jednom z najväčších Slovákov: Príbeh Štefánika priblíži dobrodružná triková snímka

Zdroj: Facebook.com/Cesta do nemožna

#Prvý slovenský celovečerný trikový film. Presne tak môžeme označiť chystajúci sa projekt o našej legende Milanovi Rastislavovi Štefánikovi. Do kín sa Cesta do nemožna dostane už 30. októbra a ako praví slováci si ho nesmieme nechať ujsť. Príbeh bude prebiehať podľa skutočných udalostí, pričom nám opíše, na tú dobu veľmi zaujímavý a pestrý Štefánikov život.

Hlavná úloha bola obsadená herecom Tomášom Mischurom, ktorý teda bude predstavovať intelektuála, cestovateľa, politika, generála atď. Cieľom tvorcov však nebolo spraviť z neho „boha“, ale priblížiť mladým ľuďom jeho charakter a ľudskosť.

V tejto snímke uvidíš príbehy naprieč rôznymi krajinami a kontinentami. Zaujímavé však je, že žiadne zábery neboli natočené v zahraničí. Počas tvorenia bol totiž veľmi často na place Green Screen. Úlohy štefánikových osudových žien si zahrali Kristína Svarinská, Judit Bárdos, Jana Stryková a Anita Krausová.

VIDEO: Prvé zábery z trikového filmu Cesta do nemožna

Pri príležitosti 100. výročia od tragickej smrti Milana Rastislava Štefánika prinášame prvé zábery z trikového dobrodružného filmu Cesta do nemožna o „slovenskom Indianovi Jonesovi" 🎇 V kinách na jeseň 2019!

Uverejnil používateľ Cesta do nemožna Piatok 3. mája 2019

Odporúčame