Prerazili vo svete a Slovensku robia výbornú reklamu: Toto je TOP 3 mužských modelov

Foto: instagram

#Modeling už dávno nie je len pre ženy. Dokazujú to aj nasledujúci traja fešáci, ktorí prerazili vo svete v ťažkej konkurencii modelov. Ich sexepíl vyráža dych, Slovensko má vďaka ním vo svete zabezpečenú parádnu reklamu.

 1. Miroslav Čech

Absolútny fenomén a sen nejednej ženy. Miro v mladom veku dokázal to, čo mu môžu závidieť i omnoho skúsenejší. Už ako 18-ročný sa stal tvárou mužskej kampane značky Versace. A ako sa k modelingu dostal? Celkom náhodne. Vtedajšia priateľka ho donútila ísť na kasting do bratislavského nákupného centra, kde si ho vyhliadla modelingová agentúra Exit. O Mirovi je známe, že pre svoju postavu nerobí nič špeciálne. Základom je preňho dobrý spánok a keďže obľubuje hokej, tak i dostatok pohybu. Vďaka tomu si nemusí nič odopierať a nedrží ani žiadne nezmyselné diéty.

Okrem kampane pre Versace, ktorá ho vystrelila medzi modelingovú elitu, má za sebou tento krásny Slovák aj kampaň pre parfum Vince Camuto alebo známu kozmetiku Mac. Za spomenutie stojí aj fotenie s legendárnou dvojicou Mert & Marcus.

https://www.instagram.com/p/BUUhpUXlyl6/?taken-by=mirocech

https://www.instagram.com/p/BSynapglL_p/?taken-by=mirocech

2. Jakub Zelman

Miro Čech sa nestretáva s konkurenciou krásnych a sexi modelov len v zahraničí, ale súperom sú mu i ďalší našinci. Jedným z nich je aj Jakub Zelman, ktorého meno možno nie je na Slovensku až tak preslávené, vo vodách modelingu je však viac, než zvučné.

Jakub pochádza z Bratislavy a podobne ako u Mira, aj jeho zastrešuje modelingová agentúra Exit. Na konte má kampane pre tie najvychytenejšie módne značky ako je napríklad Emporio Armani, Dolce & Gabbana a Calvin Klein.

3.  Filip Hrivňák

Prvú trojku fešákov, ktorí robia Slovensku dobré meno končí nekorunovaný kráľ slovenských modelov. Aj to je pomenovanie, ktoré prischlo Filipovi Hrivňákovi. Má len 23 rokov ale v zahraničí patrí medzi absolútnu špičku v modelingu.

Už ako 19-násťročný predvádzal pre také zvučné módne značky ako je Givenchi či Calvin Klein, bol na titulke Vogue a čo je azda najdôležitejšie – práve Filip bol prvým Slovákom, ktorého si vybrala značka Versace pre svoju kampaň. A to dokonca rovno dvakrát, čo je mega úspech. To, že si zapózoval aj s legendárnou Kate Moss či Bellou Hadid je len čerešnička na torte jeho úspechov. Jeho Instagramový profil je verejne prístupný a má na ňom viac ako 45-tisíc fanúšičok.

https://www.instagram.com/p/BUJi1yYgMUZ/?taken-by=filiphrivnak

https://www.instagram.com/p/BT8ohuVloSt/?taken-by=filiphrivnak

https://www.instagram.com/p/BQC0NdsApEr/?taken-by=filiphrivnak

https://www.instagram.com/p/BKp9gk4Bfkl/?taken-by=filiphrivnak

Odporúčame