Prepojenie rapu a NBA: Jack Harlow hrá basket s Tylerom Herrom

Ak má nejaký šport blízko k hip-hopovej kultúre, tak je to predovšetkým basketbal. Hlavne streetball, alebo ak chcete, basketbal hraný v uliciach medzi partiami kamarátov. Možno vám to tak nepríde, ale ak ste boli v Spojených štátoch amerických, prípadne na nejakom hip hopovom festivale, tak nám v tomto dáte za pravdu.

O najnovšie prepojenie basketbalu a hip hopu, konkrétne prestížnej NBA a rapu, sa postarala dvojica Jack Harlow a Tyler Herro. Harlow je americký rapper, ktorého hviezda v tomto roku začína poriadne svietiť. O Harlowovi pár rokov dozadu počula len hŕstka priaznivcov, teraz patrí medzi cool umelcov, ktorí keď niečo vydajú, má to poriadnu pozornosť. Harlow sa najnovšie zameral na basketbal.

Konkrétne na svojho kamaráta Tylera Herra, ktorý nastupuje v NBA v drese Miami Heat. Miami má za sebou skvelý ročník, v sezóne 2019/2020 Heat postúpili až do finále, kde nestačili na Los Angeles Lakers v pomere 2:4. Herro odohral prvú sezónu v NBA, pričom ako nováčik podával naozaj skvelé výkony.

To neuniklo Harlowovi, ktorý sa rozhodol, že mu venuje song. Poďme sa na to podrobnejšie pozrieť.

Ak by ste si mysleli, že celý je song je jednoznačne o Tylerovi Herrovi, pravdepodobne budete sklamaní. To už necháme na posúdení od vás, ale musíme povedať, že Jack Harlow neostal dlžný svojej povesti. Na čo siahne, to je štýlové, pričom počúvateľnosť je prinajmenšom veľmi vysoká. Ono, nie je taký populárny ako jeho americkí kolegovia, ale ide naozaj správnym smerom.

Ak máte radi rap a basketbal, tak si myslíme, že toto je kombinácia, ktorú oceníte. Športových referencií v hudbe je síce dosť, ale nikdy ich nie je nadmieru. Potvrdzuje to aj Jack Harlow v jeho novom singli, ktorý navyše doplňa kvalitný vizuál.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je Ektor českou obdobou Rytmusa?

Foto: Jack Harlow, Tyler Herro, profil na Instagrame

Odporúčame