Predstavujeme limitovanú kolekciu oblečenia. Kúpou podporíš detičky, ktoré to potrebujú

Každý rok vám v decembri predstavujeme rôzne rebríčky, kvízy, či iné aktivity, ktoré sú často špecificky zamerané. Rebríčky najlepších skladieb a albumov vás samozrejme tento rok čakajú opäť, avšak ešte predtým sme si pre fanúšikov pripravili prvú oficiálnu kolekciu merchu Rap Generation.

A ako ste si už v nadpise všimli, bude to špeciálna kolekcia. Rozhodli sme sa, že tento rok chceme na Vianoce niekomu pomôcť a sme veľmi radi, že sa nám podarilo osloviť charitu v Spišskej Novej Vsi a to konkrétne pani riaditeľku, ktorú niektorí možno poznáte vďaka Instagramu @detimojhosrdca. V rámci tejto charitatívnej organizácie sa nachádzajú postihnuté a nevyliečiteľne choré detičky, ktoré sú odkázané na pomoc iných ľudí. Situáciu komplikuje aj aktuálny ťažký rok 2020, ktorý je poznačený pandémiou koronavírusu.

Preto sme sa rozhodli pomôcť tým, že našou kolekciou podporíme práve tento obdivuhodný domov. Výťažok z predaja osobne odovzdáme pani riaditeľke ešte pred Vianocami spolu s ďalšími darmi, ktorými spolu s vami môžeme pomôcť. V kolekcii nájdete klasické Logo Hoodies v troch farebných kombináciách, taktiež tričká v rovnakom dizajne a zimné čiapky. Na prednej strane sa nachádza logo nášho projektu, na tej zadnej nájdete logo pomoci, ktoré nam nakreslila šikovná grafička Simona. Práve toto logo bude symbolizovať jedinečnosť tejto kolekcie. Vydávať ju budeme v limitovanom náklade.

K prvým objednávkam pribalíme aj špeciálnu edíciu nálepiek a kalendárikov, ktoré máme práve od @detimojhosrdca. Veľké ďakujem ide aj šikovným ľuďom z Gon Marketu, v spolupráci s ktorým toto celé vzniklo. Sme radi, že náš investovaný čas je pretavený do peknej kolekcie, ktorú môžete podporiť práve teraz na tomto linku.

V tejto chvíli je to vo vašich rukách, ďakujeme 🙂

Odporúčame