Prečo by si mal ísť na festival Hudba Žije na Domaši? Máme odpoveď

Hip Hop Žije

Hip Hop Žije (Matúš Zeťák)

#Východ. To je odpoveď. V podstate netreba viac písať, ale keď už si si rozklikol/a článok, tak ti krásne opíšem, prečo je festival Hudba Žije na východe skvelý, nie počkať, výborný nápad.

Východ má temperament

Na Domaši sa získavajú zážitky, na ktoré nezabudneš celý život. Neplatí to pre tých, ktorí začínajú piť už od 13:00. Im prajem len dostatok magnézia a aby nestratili penaženky. Nikto nemá rád, keď musí zisťovať číslo alebo nejaký kontakt na straty a nálezy. Aj tak to má na starosti Osťo…asi. A k tomu temperamentu. Východ jednoducho žije. Aj Hip Hop Hudba žije, ale východ žije ešte viac, keď tam je Hudba Žije. Ale to už som prehnal, tak poďme na ďalší bod.

Nádherné prostredie

Festival sa koná v prekrásnom prostredí pri Domaši, kde máš možnosť užiť si nielen hudbu, ale aj krásy prírody. Táto kombinácia hudby a prírody vytvára jedinečnú atmosféru. Stačí, keď si pozrieš video z minulého roka a uvidíš, že NAOZAJ neklamem.

Bude tam aj Osťo s jeho novou hračkou

Ak si fanúšik hypu (nemyslím Pil Cho prvý album), tak určite si fanúšikom aj Osťa. Ten si už do Bojníc doniesol takzvaný „ice gun“, ktorým môže pokropiť fanúšikov v prvých radách vychladeným aerosólnym plynom. Zahrá tie najväčšie hity, na ktoré budeš niekedy skákať viac, ako na trampolíne. Ak mi ešte stále neveríš, tak ti dodávam ďalší dôkaz.

Line-up, po ktorom budeš potrebovať dovolenku

Hip Hop Žije Domaša ponúka to najlepšie z domácej rapovej scény a skvelé doplnenie od Alana Murina a Tiny. Môžeš sa tešiť na top shows interpretov, ktorých budú sprevádzať na stagei ohne a kvalitné svetlá s ledkou.  Jeden deň zažiješ Separa, druhý Kontrafakt. Jeden deň zažiješ Nerieš, druhý zase Sameya. A takto by som mohol pokračovať ďalej. Celý line-up si môžeš pozrieť tu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Čerstvé novinky z Ameriky: Toto sa stalo vo svetovom rape za uplynulé dni!

Lacné lístky. A že na východe nič nie

Lístok stojí momentálne 25,90 €. To je zločin, normálne okrádaš organizátorov. Za 2 dni hudby a top atmosféry, len 26 €? To máš ako keby si bol na 1 koncerte v piatok v meste a dáš si vodku s džúsom. Ak ti je málo, môžeš si kúpiť aj VIP lístok za 79 € a môžeš mať priestor, vlastný bar alebo posedenie, ktoré obyčajní smrteľníci maju tiež, ale bude tam určite plnka. Lístky si môžeš kúpiť tu.

Budeme tam aj my

Takže sa môžeš tešiť na videjká, reporty, TikToky, všetko. Síce tento text je reklama na to, aby si nás sledoval na Instagrame, ale to vôbec nevadí, pretože mal by si nás aj na TikToku. Vidíme sa? A ak natočíš nejaké super videjko, označ nás. Ďakujeme.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame