Pozrite ako si sexi policajtka zavarila kvôli Snapchatu: Za takýto post dostala padáka

#Sociálne siete nám čoraz častejšie dokážu zavariť v zamestnaní. Pokiaľ používatelia nerozmýšľajú nad konzekvenciami, môže byť taký post pekne problematický. Rozprávať by o tom mohla dnes už bývalá policajtka z amerického štátu Pennsylvánia, ktorej fotografia zo Snapchatu, respektíve popiska k nej, spôsobili, že si musí hľadať inú prácu.

Melissa Adamson postla na Snapchat nevinnú, hoci určite trošku sexi fotku v uniforme. Problémy nastali, keď sa dostala na internet. Popiska k nej totiž hovorí: „Ja som tu dnes právo, ni**a,“ čím sa nevhodne dotkla zástupcov afro-americkej menšiny. Keďže bola Melissa zamestnaná len na čiastočný úväzok, navyše v skúšobnej dobe, nebolo problém ju jednoducho vyhodiť.

Melissa neskôr uznala, že to bola jednoducho hlúpa chyba: „Každý kto ma pozná vie, že nie som rasistka. No rozumiem prečo to bolo tak interpretované ľuďmi, ktorí ma nepoznajú.“ Ani toto kajanie je však nepomohlo. Poučenie z tejto situácie je však jasné a to nielen pre autorku rasistického komentára.

Odporúčame