Poznáme dátum spustenia Disney+ v Európe: Dlhé čakanie na množstvo seriálov skončí už čoskoro

logo Disney+

Na Disney+ si na Slovensku ešte počkáme (Zdroj: Disney+)

#Od oficiálneho spustenia streamovacej služby Disney+ ubehol už nejaký ten čas. Odvtedy sa stala silným hráčom v Spojených štátoch, kde úspešne konkuruje aj najväčším hráčom, ako Amazon, AppleTV+, Netflix či HBO GO. Môže za to hlavne gigantický archív či mimoriadne úspešný seriál zo sveta Star Wars, The Mandalorian.

Baby Yoda zo seriálu Mandalorian ovládol celý internet: Pozri si tie najrozkošnejšie a najzábavnejšie výtvory od ľudí

Podľa informácií webového portálu Deadline sa oficiálneho spustenia Disney+ v Európe dočkáme už 24. marca tohto roku. Konkrétne ale ide len o krajiny, ako Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko, Rakúsko a Švajčiarsko. Zvyšok Európy by sa mal dočkať už v lete 2020. Okrem toho máme oficiálne potvrdené aj sumy predplatného. Jeden mesiac používania Disney+ ťa vyjde na 6,99€, no pokiaľ by si sa rozhodol zaplatiť si až na rok dopredu, cena je výhodnejšia (69,99€).

Baby Yoda. Zdroj: Disney+/Lucasfilm/Mandalorian

Tešiť sa tak môžeme na projekty The Mandalorian, High School Musical: The Musical: The Series, The World According To Jeff Goldblum či filmový reboot obľúbeného animáku Lady a Tramp. Zabúdať ale nesmieme ani na blížiace sa seriály zo sveta MCU, ktoré budú kľúčové aj pre budúce filmy. Vyskúšaš si túto streamovaciu službu?

Zdroj: deadline.com
Odporúčame