Posuň svoju tvorbu ďalej s Rap Generation. Okrem komplexného proma a vydávania ti zabezpečíme aj merch

Po nejakej dobe opäť dáme možnosť menej známym interpretom posunúť tvorbu medzi širšie rapové publikum, pričom zároveň dávame do pozornosti aj ďalšie možnosti rozvoja kariéry. Robíme tak preto, že sa nám opäť v directoch a e-mailoch hromadia prosby o promo a zdieľanie tvorby.

Sme radi, že nám aj po viac ako štyroch rokoch, prejavujete svoju dôveru a čítate náš internetový magazín. Tento rok bol po všetkých stránkach zatiaľ najlepší, aký sme doteraz mali. Okrem nárastu na sociálnych sieťach nám rastie aj čítanosť, ktorú ste v júli tohto roka posunuli na hranicu takmer 150 000 čitateľov za jeden mesiac. Na konci tohto roka sa vám za to chceme poďakovať a na oplátku posunúť niečo všetkým – našim čiateľom, ale aj interpretom.

Ako prvú aktivitu sme spustili náš prvý oficiálny limitovaný merch, ktorý je zameraný na pomoc detičkám z detského domova, ktoré trpia rôznymi zákernými ochoreniami a výťažok spolu s ďalšími darčekmi venujeme práve im. Podporiť ho a pomôcť stále môžeš aj ty – kliknutím na tento link alebo banner.

Našou druhou aktivitou je pomoc interpretom. Na záver roka sme vymysleli zaujímavé promo, ktoré môže pomôcť nejednému z vás. Presadiť sa v dnešnej presýtenej dobe je naozaj ťažke, preto ponúkame možnosť zviditeľniť sa. Sme radi, že už neraz sa nám podarilo interpretom pomôcť dostať rap ku širšiemu spektru a množstvu poslucháčov.

„Profesionalny pristup, ochota a hlavne veľká pomoc. Odporučam každému. Ozvali sa mi ľudia na master, na beaty, proste všetko, fakt super! Naozaj moc ďakujem.“

Rap Generation na sociálnych sieťach sleduje a číta okrem klasických čitateľov aj niekoľko populárnych interpretov, producentov či promotérov. Pre menej známeho interpreta predstavujeme jedinečnú príležitosť na rozvoj kariéry. Okrem komplexného proma prostredníctvom zaujímavého článku ponúkame aj možnosť vydávať pod hlavičkou Rap Generation na Youtube. Túto možnosť využil napríklad aj víťaz nášho Contest of Talents 2017 – D3. Poslednou vecou a zároveň novinkou je, že ti Rap G v spolupráci s Gon Marketom zabezpečí vo výhodných podmienkach kompletný návrh, výrobu, promo, predaj a distribúciu tvojho merchu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
53 skladieb či Karlova sloha z väzenia: Čo prináša J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition?

Čo teda musíš urobiť ty?

Ak si sa v našej ponuke našiel, určite neváhaj a napíš nám e-mail na generaciarapu@gmail.com. V správe sa nám prosím predstav kto si, určite nám prilož link na svoje vydané/pripravované veci a nezabudni nám napísať, o aký druh proma máš záujem. My ti obratom napíšeme možnosti a podmienky. Kľudne nám tykaj. Naša ponuka je limitovaná a nevieme, kedy najbližšie podobnú promo akciu spustíme, takže ak rozmýšľaš či do toho ísť, teraz je určite ten správny čas! Všetky správy smeruj na?

generaciarapu@gmail.com

 

 

Odporúčame