Porsche Boy ťa vráti do doby, keď kvôli vyholeným hlavám radšej nosil čiapku

Porsche Boy

Porsche Boy

Prešiel Hype, prešiel Hate, teraz to Porsche Boy robí tak, ako vždy chcel. Týmto úryvkom z jeho skladby Dni môžeme začať o jeho prvej skladby z pripravovaného albumu. Po EP Peniažky prichádza mladý raper z východného Slovenska s jeho debutovým albumom.

Všetci už predsa vieme, čo znamená takmer prázdny profil na Instagrame. „Keď na mne vidíš kombinézu vieš, že sa niečo deje! Nahrávam svoj prvý ALBUM,“ napísal pred 6 týždňami na jeho profile pod príspevok. Jeho fanúšikovia si už dávno zvykli na jeho rap, ktorý perfektne fungoval na párty, no skladby ako tá, ktorú vydal v stredu, veľkej skupine poslucháčov pravdepodobne chýbala.

„Koľko odvahy, toľko strachu, koľko srandy, toľko plaču. Divil by si sa čo v takom malom meste môžeš začuť.“

V novinke BACK IN THE DAYZ však zrejme všetkým dokázal, že akosi hudobne vyspel a dokáže napísať aj text, s ktorým sa budú stotožnovať aj fanúšikovia iného rapu. Aj keď všetci vieme, že v sekcí komentárov sa občas zjavujú rôzne individuá. K pilotnej skladbe z jeho debutového albumu prichádza aj videoklip. Postaral sa oň tím ľudí Produkce bez strachu. O skvelý beat sa postaral Nuri.

„Thxxx všetkým, čo sa podieľali a všetkým fanssss. Buď rdy na ďaľšie bengre! ALBUM sa uz finishujeee,“ dokazuje fanúšikom Miško Pipiško.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Porsche Boy IG

Odporúčame