Porsche Boy otvorene o tom, že nemá trému. Ide si vlastnú cestu aj napriek hejtu

Porsche Boy je chalan, o ktorom, nadnesene napísané, pred 2-3 rokmi, vedel iba málokto. Aktuálne ale patrí slovenských interpretov, ktorých základňa fanúšikov sa rozrastá a vzhľadom na krivku trendov sa dá očakávať, že tento chlapec zo Sobraniec bude stále známejší a známejší. Aktuálne ho vyspovedal uznávaný hypeman a moderátor Osťo. Poďme sa pozrieť na to, čo mu tento zaujímavý mladík povedal. 

Porsche Boy bol hosťom v relácii Sunday Session v rádiu Európa 2, ktorú moderuje známy hypeman Osťo, pričom musíme povedať, že mladík pôsobil veľmi uvoľnene a otvorene, pričom je na ňom badať, že si z ničoho nerobí ťažkú hlavu a tak by to pravdepodobne malo byť. Jasné, treba byť seriózny, ale netreba zabúdať na to, že žijeme iba raz a je potrebné sa aj baviť, respektíve svoje jednotlivé dni prežívať naplno.

Nebudeme dopodrobna prezrádzať, o čom toto interview je, aby ste si ho mohli pozrieť a autorom sme neuberali na štatistikách. Avšak, naznačíme, že Porsche Boy hovorí skutočne o rôznych témach a Osťovi odpovedá na všetko, čo sa ho pýta. Okolo tohto interpreta bolo veľa kritiky a kontroverzie, ale on pokračuje vo svojej kariére ďalej a jeho popularita sa posúva smerom nahor.

Okrem toho, Porsche Boy vysvetľuje, že absolútne nemá trému, čo je veľkou devízou v tom, čo robí. Treba si taktiež uvedomiť to, že tento mladík zo Sobraniec je stále veľmi mladý, a teda veľkú časť kariéry má pred sebou.

Foto: YouTube, Sunday Session na Európa 2

Odporúčame