Poriadny náklad pre Spirita za konšpiračné teórie: Exfanúšik rozobral každú jednu z nich a je z toho virál ako hrom

Foto: Pavol Frešo/Wikimedia Commons

#O tom, že si raper Majk Spirit ide rôzne konšpiračné teórie sa už vie nejaký čas. V posledných dňoch ale nabádal ľudí na svojom Instagrame, aby diskutovali o ich najobľúbenejších konšpiráciách, ako keby mali hovoriť o obľúbenom jedle či ponožkách, ktoré si dnes obuli. Upozornilo na to viacero médií, vrátane nás, s tým, že je jeho správanie mimoriadne nezodpovedné. Spirit má totiž na Instagrame skoro polmiliónovú základňu, prevažne mladých ľudí, ktorí sa nechávajú jeho názormi ovplyvniť.

Netrvalo dlho a Spirit dostal odpoveď, akú si zaslúžil. Facebookový profil Utrpenie, respektíve jeho admin Marián Psár, ktorý sa predstavil aj ako exfanúšik Spirita a H16, rozobral všetky Spiritom spomínané konšpirácie. „Máš 35 rokov, prešiel si celý svet, vyštudoval si neviem aké školy a ty sa ideš v komentároch na Instagrame pýtať 500k fanúšikov úplne bez irónie, na aké konšpirácie veria a vymenuješ tie svoje?“

Táto odpoveď sa stala slušným virálom, ktorý v posledných hodinách zdieľali aj veľké facebookove stránky ako Zomri alebo Prečo ľuďom hrabe.

Celý príspevok môžeš nájsť nižšie.

Ahoj, Majk Spirit.Píšem ti ako tvoj bývalý fanúšik a celoživotný fanúšik kritického myslenia, vedeckého pokroku a…

Uverejnil používateľ Utrpenie Nedeľa 8. septembra 2019

Odporúčame