Poriadne perverzné rozprávky od Disneyho: Do filmov skrývajú nahé telá aj mužskú erekciu

Youtube

#Animáky od Disneyho patria ku klasike. Generácie detí vyrástli na Levom kráľovi, Aladinovi, Malej morskej víle či ďalších klasikách. Filmy zo štúdia Walta Disneyho však nie sú tak nevinné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A vyzerá to tak, že niektoré scény majú, mierne povedané, erotický podtext.

Zdá sa, že to nie je len dielo náhody. Ako potvrdzuje video od stránky The Talko, animátori či scenáristi sa na tom pravdepodobne slušne zabávali. Vo videu je ukázaných desať scén z dobre známych filmov, ktoré vás poriadne prekvapia. Napríklad vo filme Vladárova nová tvár si postava hodí šlofíka pod maličkým stanom, ktorý zakrýva iba časť tela s jeho prirodzením. Zároveň ide o ukrytú slovnú hračku, po anglicky sa totiž postavením pomenúva tiež situácia, ktorú páni často ráno zažívajú pod perinou.

Tam sa však zoznam nekončí: Aladin vo filme navštevuje bordel, Myšiak Mickey drží v rukách niečo, čo jednoznačne vyzerá ako penis a ten sa objavuje aj na podmorskom paláci v Malej morskej víle. Klincom do rakvy je filmový plagát Levieho kráľa, ktorý pri detailnejšom pohľade ukáže polonahú ženskú postavu.

lionking_subliminalmessage21 hqdefault
PUBLISHED by Catsmob.com
Odporúčame