Pomôžeš Frantovi do konca tohto roka dať milión views na tejto skladbe?

Sa o Roma

Výzva na skladbu Sa o Roma od Franta (Zdroj: https://www.youtube.com/@poulicnyautortonov_official)

#Posledný deň v roku 2022. Čakajú nás nejaké hodnotenia, rebríčky a celkové zhrnutie toho, čo sa stalo v slovenskom rape. Dnes však ešte upriamim pozornosť na skladbu „Sa o Roma“ od P.A.T. a VladoBoys. Táto vec vyšla pred 12 dňami a na konte má momentálne 957 tisíc views. Ide o podarenú skladbu, ktorá zachytáva autenticitu a životné pravdy z rómskej kultúry.

Výzva od FRANTA, prispeješ mu k miliónu? 

P.A.T. si povedal, že skúsi pokoriť hranicu 1 milióna views a chce to stihnúť do konca roku 2022, čiže dnes do polnoci. Chýba mu približne 43 tisíc views, čo je celkom slušné číslo, ale nie je to nič, čo by sa nedalo stihnúť s jeho fanúšikovskou základňou.

Skladba si získava svoju popularitu aj na TikToku, takže je jasné, že miliónik tam určite padne. Bude to však ešte dnes? 

Ak by si nevedel/a o čo ide, tak názov Sa o Roma je v preklade do slovenčiny „všetci cigáni“. V tejto skladbe dokonca rapuje v rómčine, čo je určite zaujímavý prvok pre všetkých poslucháčov. Na spoluprácu si zavolal kapelu VladoBoys, ktorí do skladby priniesli typické prvky rómskej hudby. Čo sa týka obsahu, tak obidvaja interpreti popisujú niektoré hodnoty „cigánov“, či už sú dobré alebo zlé.

Ak sa bojíte toho, že nebudete rozumieť, tak nemusíte mať obavy. V klipe sú zakomponované aj titulky, ktoré sú preložené do slovenského jazyka.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame