Pomôž Hashtagu, aby sme aj naďalej mohli robiť super veci: Takto nás môžeš priamo podporiť

Zdroj: Getty Images

#Hashtag ako magazín vznikol na jeseň 2016, za ten čas sme priniesli viac ako 6-tisíc článkov, stovku videí, sériu kvízov na bratislavskej Magio pláži, dva úspešné podcasty – Schooltag a #citatelskydennik. Chceme pokračovať v nastolenom tempe a našim cieľom je naďalej prinášať zaujímavé projekty. Na to však potrebujeme aj tvoju pomoc, keďže každý projekt niečo stojí. Skúšame to na Patreone, kde môžeš priamo podporiť Hashtag „virtuálnym predplatným“.

Prečo podporiť práve Hashtag?

Patreon je platforma, na ktorej môžu ľudia priamo pomôcť svojim obľúbeným tvorcom. Nájdeš tam youtuberov, podcasterov, ale aj magazíny, ako sme my. Nespúšťame paywall, všetky naše články budú naďalej dostupné zadarmo, no už vďaka pár predplatným na Patreone nebudeme musieť povoliť a ani uťahovať opasky.

Zdroj: Getty Images

Ako na to?

Vybrať si môžeš zo štyroch ponúk virtuálneho predplatného – za 1 euro mesačne, 2,50 eur, 5 eur a 8 eur mesačne.

Takýmto spôsobom vieš priamo podporiť chod našej redakcie a zároveň získať aj zaujímavé odmeny – napríklad týždňový newsletter s výberom najzaujímavejších článkov alebo dokonca si prečítať články ešte pred ich vydaním a automaticky ťa zapojíme do všetkých súťaží, ktoré na stránke a Instagrame máme.

Chceme zabávať, informovať aj vzdelávať a byť tu stále pre našich čitateľov. Podpora na Patreone bude pre náš kolektív odmenou za odvedenú prácu.

Odporúčame