Pohreb kamaráta, vybielený byt a prázdne pohľady. Zoot a Sheen videli veci, ktoré nemali vidieť

Viktor Sheen spolu s Robinom Zootom vydávajú novú skladbu

Viktor Sheen spolu s Robinom Zootom vydávajú novú skladbu

„Za mě jedna z mejch nejlepších věcí,“ navnadzoval Robin Zoot fanúšikov pred tým, ako vydal novú skladbu. Zrejme sa všetci zhodneme, že ani v najmenšom nepreháňal. 

Rovanako tak sa na jeho profile na Instagrame fanúšikov pýtal otázku, ktorá sa týkala hosťa na novej skladbe, ktorá nesie názov Poznamenaný. Teraz už vieme, že išlo o jedného z najpopulárnejších interpretov v susednom Česku – Viktor Sheen.

Robin Zoot vydáva novú skladbu, na feate je Viktor Sheen
Robin Zoot vydáva novú skladbu, na feate je Viktor Sheen

„Byl jsem na pohřbu kámoše kterej řikal že se nezabije když autem opouštěl byt, na žíle dvě promile a tejden na to stál jsem mu u rakve, asi takhle nechtěl dopadnout, nikdy neměl vyjet,“ rapuje člen labelu Milion Plus Robin Zoot, ktorý pred niekoľkými týždňami vydal spoločne s Nik Tendom, Vercettim, Shakom a Forest Bluntom banger Hlavy na hlavy. 

Ako už si mohol vydedukovať, skladba Poznamenaný je od spomenutej skladby Hlavy na hlavy diametrálne odlišná. Zoot rozpráva o udalostiach jeho života, ktoré na ňom nechali nezmazateľné stopy, kým Viktor Sheen na feate rozpráva aj o tom, ako jeho blízkym rozdal 20 párov topánok, kým on chodí v jedných. Podobnú referenciu uviedol Sheen aj v skladbe Ice baby na albume barvy, keď povedal „jsem odjel celou tour, Černobílej svět, v jednich botech Vans, baby.“

O videoklip sa postaral už klasicky Jan Strach, o hudbu yungbs. Nezabudni odoberať naše sociálne siete, aby ti nič dôležité neuniklo. 

Zdroj fotiek: Robin Zoot, Milion Plus IG

Odporúčame