Podvod alebo úplny hardcore? Zo salta pred prichádzajúcim vlakom tuhne krv v žilách

Youtube

#Nikto nevie o koho ide. Jeho profil na Youtube má jediné video – toto. Jedna z vecí, ktorá je jasná, je to, že táto udalosť sa odohrala na stanici moskovského metra. Mladík tam totiž skočil salto medzi dvoma nástupišťami a to len stotiny sekundy predtým, než po koľaji prefrčal vlak. Jeden zlý pohyb a chlapec by bol na mieste mŕtvy. No on preskočil, vyrovnal si šatku, ktorá mu zakrýva tvár, kolegovi s kamerou ukázal, aby bol ticho a pokojne nastúpil do vozňa.

Video, ktoré sa objavilo na internete vyzerá naozaj neuveriteľne. Možno aj preto sa na internete objavili pochybnosti o jeho autentickosti. Ľudia si totiž všimli, že mladík je odetý vo veciach jednej známej odevnej značky, takisto je tam zrejmých niekoľko záberov na istý model tenisiek. Mohlo by ísť teda o marketingový ťah.

Ťažko povedať či ide o fake alebo pravé video. Ak ide o falošný materiál, treba uznať, že ho urobili naozaj autenticky. Ak je pravý, zostáva len dúfať, že sa chlapcovi nabudúce nič nestane. Lebo toto je extrém. A aký je váš názor?

https://www.youtube.com/watch?v=QYc1Ods65IA

Odporúčame