PODCAST Tri legendy slovenského hip-hopu sa spojili: Vypočuj si ROZHOVOR o návrate CP Komba

CP Kombo v Predkecoch (zdroj foto: Predpredaj.sk)

#Jeden z najlepších textárov, jeden z najlepších freestylerov a jeden z najstarších raperov u nás sa dali dokopy a založili CP KOMBO. Supa, Zverina a Vec sú overené mená slovenskej scény, ktoré sa spoločne vrátia na pódia vo februári. Aj o tom hovorili v relácii Podkecy od Predpredaj.sk, ktorú si môžeš vypočuť ako náš podcast.

Kedy ich spolu uvidíme na jednom stejdži, či plánujú ďalšiu skladbu, čo počúvali a kto z nich nahráva nový album sa dozvieš v druhom diele relácie PREDKECY, kde si s nimi výživne pokecal Daniel Očenáš. Video si môžeš pozrieť tu.

Výber toho najlepšieho od 3 rapových veličín, ktorým to na pódiu po tých rokoch spolu naozaj funguje, môžeš vidieť 21. februára v bratislavskom MMC, kde budú predskakovať brooklynskej hip-hopovej legende DAS EFX. Lístky nájdeš za príjemných 19€ na Predpredaj.sk.

Náš podcast nájdeš v klasických podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify a to pod názvom Hashtag.sk. V klasických podcastových aplikáciach ako PodBean, RadioPublic, Podcast Addict, stačí vyhľadať názov podcastu a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.

Zdroj: predpredaj.sk
Odporúčame