Počuli ste už Balterovi? Vydáva album TAKÝ ŽIVOT a chce zaujať aj teba

Sme vždy len a len radi, keď môžeme dať na našom webe priestor pomerne neznámym interpretom, o ktorých väčšina z vás ešte nepočula, ale mala by. Aktuálnym prípadom je rapper s menom Balter, ktorý aktuálne vydáva album s názvom TAKÝ ŽIVOT. Poďme sa pozrieť na tento hudobný počin o niečo detailnejšie.

Ak ste o Balterovi ešte nepočuli, nič si z toho nerobte, v slovenskej rap game je stále pomerne nový. Poďme to ale spoločne zmeniť.

Snippet k albumu TAKÝ ŽIVOT mu namixoval DJ MIKROMAN a musíme povedať, že ochutnávky jednotlivých skladieb nás primäli k tomu, aby sme boli zvedavý, ako bude znieť celý hudobný projekt mladíka Baltera. Na prvé počutie cítiť, že má čo povedať a to je základ rapového úspechu.

Potom tu máme intro, ktoré sa niekomu môže zdať krátke, má iba 90 sekúnd, ale predsa len je to intro a zo skúsenosti, je dobré, keď nie je zbytočne dlhé a je o niečo kratšie ako ostatné skladby na albume. Balter so svojimi bratmi jasne naznačuje, že s ním treba počítať. A kto robí opak, ide len sám proti sebe. Tohto chalana netreba podceňovať, to bolo minimálne nám jasné po pár okamihoch.

A tu je skladba TAKÝ ŽIVOT, podľa ktorej je pomenovaný aj celý album. Pri neopozeraných interpretoch nikdy dopredu neviete, čo čakať. Nevedeli sme to ani tento raz. Musíme však napísať, že rozhodne nie sme sklamaní. Práve naopak. Balter ukázal potenciál, ukázal veci, na ktorých sa dá stavať do budúcnosti. Teraz to bude už iba na ňom, aby na sebe pracoval aj naďalej a ktovie, možno o ňom už čoskoro budeme písať opäť. Nebolo by to vôbec prekvapením.

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.