Počuli ste najnovší TOPKAST? Majk Spirit a Osťo spovedali Goga. Dá sa inšpirovať

Už veľmi dobre viete, že keď sa objaví zaujímavý rozhovor s protagonistami z rapového sveta, o ktorom vieme, že by vás mohol vo viacerých ohľadoch obohatiť, neváhame s tým, aby sme vám ho sprostredkovali. Tak je to aj v tomto prípade. Vonku je už nejaký čas nový diel podcastu TOPKAST, ktorý majú spolu hypeman Osťo a rapper Majk Spirit. Ich aktuálnym hosťom bol Gogo, človek, ktorý sa od puberty venoval točeniu videí na YouTube a časom ako dospieval sa z neho stal úspešný tvorca a biznismen. Poďme sa pozrieť na ďalšiu zaujímavú epizódu.

Samozrejme, niekto mal, má a vždy bude mať Goga zafixovaného ako chalana, ktorý sa točí na YouTube, ale ako veľmi dobre vieme, ľudia sa vyvíjajú, rozvíjajú a dospievajú, pričom môžeme konštatovať, že je to aj prípad Goga, ktorého si Majk Spirit a Osťo zavolali do TOPKAST-u. V tomto podcaste sa už vystriedalo veľmi veľa zaujímavých ľudí a to je aj tento prípad, pretože či už máte Goga radi alebo nie, treba priznať, že toho dokázal pomerne dosť a budoval to niekoľko rokov. Aj o jeho ceste, názoroch, pohľadoch či tom, čím si prešiel a čím sa musel vyrovnať sa dozviete v interview, ktoré trvá viac ako hodinu. Nebudeme zachádzať do detailov, aby sme nedopatrením nespôsobili spoilery, ale myslíme, že táto debata môže byť pre vás prínosom a obohatením.

Na Majkovi Spiritovi s Osťom navyše cítiť, že rozhovory robia priamo, vlastne, ono to ani nepripomína tradičný novinársky rozhovor, skôr je to otvorená debata priateľov, ktorá má síce určitú linku, ale častokrát prejde aj do reálií, s ktorými sa v úvode nepočíta. Práve prirodzenosť tlačí TOPKAST do popredia, pretože ľudia sa naučili na to, že Osťo s Majkom si volajú zaujímavých ľudí alebo hovoria o pútavých témach, prezentujú otvorene svoje názory, i keď nemusia byť práve populárne a čo je dôležité, snažia sa ľudí aj motivovať a inšpirovať. Stále si myslíme, že sa nachádzame v etape ľudských dejín, kedy je inšpirácia nesmierne dôležitá, pretože zo všetkých kútov cítiť negativitu a pochybovanie, čo je predovšetkým pri odvetviach, kde sa vyžaduje odvaha a kreativita naozaj neželanou komplikáciou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

Jasné, nebudeme si klamať, Osťovi a Majkovi pomohlo pri tvorbe podcastu, že už ich ľudia poznali, boli verejne známymi osobnosťami a mali už nejakú tú fanúšikovskú základňu. TOPKAST vznikol v minulom kalendárnom roku, kedy sa s podcastami doslova roztrhlo vrece, čo bolo spôsobené aj tým, že vinou pandémie koronavírusu, ľudia museli sedieť doma, a teda vymýšľali spôsoby, akými si skrátiť čas.

Foto: Osťo, Gogo, Majk Spirit, podcast TOPKAST

Odporúčame